WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Newspix / Martyna Szydlowska / PressFocus / Na zdjęciu: Justyna Kowalczyk

Justyna Kowalczyk prowokuje kibiców na Twitterze. "Naszej biegówkowej sławy nie budujemy na chipsach i piwie!"

Sebastian Gryziecki
Sebastian Gryziecki
Polska biegaczka narciarska, zaczepiona na Twitterze przez TVP Sport, w swój dość kontrowersyjny sposób odpowiedziała na zadane pytanie.

Twitterowy profil TVP Sport, opublikował ankietę, w której zapytał kibiców, jakie są dla nich biegi narciarskie. Zdecydowana większość odpowiedziała, że biegi narciarskie są nudne (do wyboru były trzy odpowiedzi: ciekawe, nudne, nie mam zdania), z czym wywołana we wpisie Justyna Kowalczyk nie do końca się zgodziła.

Kowalczyk stwierdziła, że jest wielu kibiców, którzy nie tylko z zaciekawieniem oglądają biegi narciarskie, ale również z ogromnym zapałem uprawiają je na szczeblu amatorskim.

- Na szczęście są i tacy, którzy lubią się dobrze zmęczyć, spalić milion kalorii i być dumnym z pokonania trasy dla zawodowego biegacza narciarskiego!

Biegaczka znana z kontrowersyjnych wypowiedzi, w tym samym wpisie sprowokowała również kibiców innych dyscyplin.

- Naszej biegówkowej sławy nie budujemy na chipsach i piwie!

Co ciekawe, wielu kibiców pozytywnie odpowiedziało na prowokację Kowalczyk, twierdząc, że nieważne, czy z kanapy czy z trasy, zawsze będą jej kibicować.

ZOBACZ WIDEO: Snowboardzista z Polski spędził w śpiączce 9 dni. "To bardzo duże zagrożenie"


Pasjonujesz się sportem i lubisz robić zdjęcia? Porady naszego eksperta, jak zabrać się za fotografię sportową, znajdziesz TUTAJ.

na Facebooku.

Komentarze (9):

    Pokaż więcej komentarzy (6)