Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Getty Images / Steve Bardens / Na zdjęciu: Grzegorz Krychowiak

Grzegorz Krychowiak odpowiedział partnerce. Kibice podzieleni

Tomasz Skrzypczyński
Tomasz Skrzypczyński
Grzegorz Krychowiak opublikował zdjęcie w serwisie Instagram, odpowiadając na wcześniejszą fotografię swojej partnerki. Ruch polskiego pomocnika podzielił kibiców - niektórzy radzą mu, aby skupił się na grze w piłkę.

W piątek partnerka Grzegorza Krychowiaka, Celia Jaunat opublikowała zdjęcie na Instagramie, na którym pojawiła się w ekscentrycznym stroju. Znalazł się też podpis "Jungle in the city".

Stylizacja przypadła do gustu internautom.

Jungle in the city

Post udostępniony przez Célia Jaunat (@celiajaunat)

Na odpowiedź piłkarza West Bromwich Albion nie trzeba było długo czekać. Polski pomocnik wrzucił fotografię, na której pozuje do niej z porożem. Nie pozostawił wątpliwości, że zdjęcie jest skierowane do Francuzki.

...jungle in the city @celiajaunat

Post udostępniony przez Grzegorz Krychowiak (@grzegorz.krychowiak)

W komentarzach fani Krychowiaka wyrażają jednak zaniepokojenie, że zawodnik skupia się na robieniu zdjęć, a nie na grze w piłkę. "Zajmij się graniem, proszę" - pisze jeden z internautów.

Przypomnijmy, że Polak nie pojawił się w ten weekend w składzie WBA. Tydzień temu nie podał on ręki swojemu trenerowi przy zejściu z boiska, za co nałożono na niego karę finansową. Nie wiadomo, czy w kolejnych tygodniach wróci do podstawowej "11".

ZOBACZ WIDEO #dziejesiewsporcie: 46-letni Jagr ma szalenie seksowną partnerkę. O 20 lat młodszą

na Facebooku.

Komentarze (20):

Wszystkie komentarze (20)

Komentarze (20)

    Wszystkie komentarze (20)
    PRZEJDŹ NA WP.PL