Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Adam MałyszWP SportoweFakty / Kacper Kolenda / Na zdjęciu: Adam Małysz

Adam Małysz na wakacjach. Zobacz, gdzie je spędza

Szymon Łożyński
Szymon Łożyński
Nie tylko polscy skoczkowie udali się na krótkie, ale zasłużone wakacje. Po intensywnym sezonie, pełnym sukcesów, odpoczywa również Adam Małysz. Tegoroczne wakacje dyrektor do spraw skoków i kombinacji w PZN, wraz z żona, spędza poza Polską.

Adam i Izabela Małysz polecieli do Bangkoku, stolicy Tajlandii. "Orzeł z Wisły" swoimi zagranicznymi wakacjami postanowił pochwalić się wśród kibiców dopiero pod koniec wycieczki. 

W poniedziałek czterokrotny medalista olimpijski wrzucił do sieci zdjęcie na którym wraz z małżonką siedzi na schodach jednej ze świątyń w Bangkoku. Małżonkowie najprawdopodobniej medytują. 

last day in Bangkok #bangkok #thailand #family #holyday #z #sobista #małżonka

Post udostępniony przez Adam Małysz (@adammalyszofficial)

Zdjęcie i sama wycieczka została bardzo dobrze odebrana przez kibiców. Pojawiły się między innymi komentarze, że przez wiele lat startów, a ostatnio przez pełnienie roli dyrektora polskiej reprezentacji skoczków, Małysz zasłużył na taki odpoczynek. 

Na zbyt długie wakacje 40-latek nie może sobie jednak pozwolić. Znając metody treningowe Stefana Horngachera można być pewnym, że już za kilka dni polscy skoczkowie i sztaby szkoleniowe znów spotkają się na zgrupowaniu.

ZOBACZ WIDEO Ronaldo znów trafił. Atletico nie dało się ograć w derbach [ZDJĘCIA ELEVEN SPORTS]

Czy Adam Małysz jest najlepszym polskim sportowcem w historii?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (4):

Wszystkie komentarze (4)

Komentarze (4)

PRZEJDŹ NA WP.PL