Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Justyna Żyła Instagram / Justyna Żyła / Na zdjęciu: Justyna Żyła

Reakcja na rozbieraną sesję Justyny Żyły. "Co z uszanowaniem prywatności?"

Dominika Pawlik
Dominika Pawlik
Justyna Żyła postanowiła wziąć udział w rozbieranej sesji - ta wiadomość obiegła internet w piątkowy poranek. Internauci nie zareagowali pozytywnie na krok żony skoczka.

"Góralu, czy ci nie żal?" - można przeczytać na okładce "Playboya". Justyna Lazar-Żyła wzięła udział w rozbieranej sesji, która odbyła się w góralskiej chacie. Okładkowy efekt został zaprezentowany w mediach, a kulisy sesji pojawiły się na stronie "Super Expressu".

Internauci zareagowali żywiołowo, ale raczej były to opinie negatywne. Zarzucono kobiecie, że prosiła o uszanowanie prywatności, a tymczasem rozkładówka w "Playboyu" jest tego całkowitym zaprzeczeniem. 

Decyzja o wzięciu udziału w takiej sesji wydaje się w większości niezrozumiała. "(...)-Postanowiła, że najlepszym sposobem na odbudowanie jej będzie rozebranie się do magazynu - mówi nasz informator" - czytamy na stronach "Super Expressu".


W całej sprawie wypowiedziała się również Daria Abramowicz, psycholog sportu.

Reakcja internautów była jednoznaczna. Nie tylko ze względu na to, kim dokładnie jest bohaterka czerwcowego numeru "Playboya". 


Przypomnijmy, że Justyna i Piotr wzięli ślub w 2006 roku, mają dwójkę dzieci. W lutym żona skoczka wyznała, że jej partner ma kochankę. Sportowiec sprawę skomentował krótko, przyznając, że małżeństwo rozpadło się "dawno temu".

ZOBACZ WIDEO #dziejesiewsporcie: lans celebrytki z Brazylii. Zawód - "siostra Neymara"

Jak odbierasz decyzję Justyny Żyły o wzięciu udziału w sesji?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (13):

 • grolo Zgłoś
  Za wyjątkiem jednego (Franciszek Smóda, ten z przerobioną okładką Playboya) te twitty są po prostu słabe i kompletnie nic nie wnoszą. Nijakie, banalne, ani dowcipu ani celnej uwagi.
  Czytaj całość
  Jeśli sam autor niewiele znaczy to nic nikomu nie daje również cytowanie jego myśli, zwłąszcza jeśli do bólu banalnych ("te biedne dzieci"...) i kogo to obchodzi, czy "coś jest nie tak" z jakimś p. Markiem. Ludzi pióra mają dużo lepsze pióro, a poza tym mają coś do powiedzenia. Z reguły ci świetni autorzy piszą świetne twitty - przykładem jest Tomasz Lis, którego każdy twitt to celny strzał, to kwintesencja ujęcia rzeczy w kilku słowach, z bezlitosną logiką. Dlatego ma 800 tys obserwujących (w tym oczywiście też wielu służbowych hejterów) a nie 80.
  • prawus Zgłoś
   Najbardziej na miejscu jest Piotr Żyła . Nie rozpowiada , nie komentuje i rozdmuchuje na cały świat swoich prywatnych spraw . To co uważacie że by okazać się prawdziwym facetem też
   Czytaj całość
   powinien zrobić sobie nagą sesję .. ? Wariactwo i wariaci zostawcie ludzi w spokoju zajmijcie się własnym życiem i własną sypialniä a nie oceniać i pouczać innych .
   • Wieslaw Beben Zgłoś
    Jak to Polacy, zazdrość, zawiść... Niech sobie dziewczyna robi co chce i nich każdy pilnuje swojego interesu
    Wszystkie komentarze (13)

    Komentarze (13)

    ×
     Wszystkie komentarze (13)
     PRZEJDŹ NA WP.PL