Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Justyna Lazar-Żyła i Piotr ŻyłaEast News / MACIEJ GILLERT SE / Na zdjęciu: Justyna Lazar-Żyła i Piotr Żyła

Adam Małysz odniósł się do nagich zdjęć Justyny Żyły

Dawid Borek
Dawid Borek
O Justynie Żyle w piątek znów zrobiło się głośno. Wszystko za sprawą rozbieranej sesji, w której wzięła udział żona Piotra Żyły, a zarazem kuzynka Adama Małysza. Orzeł z Wisły skomentował odważne zdjęcia.

Małżonka Piotra Żyły zdecydowała się na udział w nagiej sesji dla "Playboya". Pozowała w góralskiej chacie, w kabaretkach i koronkowej bieliźnie. - Chcę, żeby zobaczył, co stracił - powiedziała Justyna Lazar-Żyła w wywiadzie dla popularnego magazynu. Czerwcowe wydanie pisma trafi do sprzedaży 18 maja. 

Do odważnej sesji Justyny Lazar-Żyły odniósł się Adam Małysz, który jest jej kuzynem, a zarazem dobrym kolegą Piotra Żyły, z którym współpracuje w reprezentacji Polski.

- Nie będę się wypowiadał na ich temat ani wtrącał się, bo to ich sprawy osobiste. Piotrek jest reprezentantem Polski i moim kolegą, a Justyna jest moją kuzynką. Niech sami rozwiążą to, co jest między nimi. Nie miałem okazji obejrzeć tych zdjęć, ale to raczej sprawa osobista Justyny i nie chcę się wypowiadać, czy to dobrze czy źle - powiedział Małysz w rozmowie z "Super Expressem".

Justyna Lazar-Żyła w lutym tego roku wyznała na Instagramie, że skoczek narciarski ma kochankę. - Moje małżeństwo rozpadło się już dawno temu - skomentował sprawę Piotr Żyła. Para ma dwójkę dzieci: 11-letniego Kubę i 6-letnią Karolinę.

ZOBACZ WIDEO Skoki narciarskie na PGE Narodowym? Adam Małysz mówi o jednym warunkuOglądaj online zawody Pucharu Świata w Zakopanem przez cały weekend!

na Facebooku.

Komentarze (20):

Wszystkie komentarze (20)

Komentarze (20)

    Wszystkie komentarze (20)
    PRZEJDŹ NA WP.PL