WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Materiały prasowe / ttwitter.com/kabaretNeoNowka / Na zdjęciu: aktorzy kabaretu Neo-Nówka jako kandydaci na selekcjonera reprezentacji Polski

Mundial 2018. Słynny polski kabaret wytypował kandydata na następce Nawałki

Szymon Łożyński
Szymon Łożyński
Na Twitterze kabaret Neo-Nówka przedstawił z humorem swojego kandydata na nowego selekcjonera piłkarskiej reprezentacji Polski. Trener pochodzi z Chorwacji, a jego menedżerem jest Japończyk.

Szkoleniowiec z Bałkanów nazywa się Zoran Nicnierobić, a Azjata Takashi Jakotako. 

Oczywiście kandydatury zaproponowane przez Neo-Nówkę są fikcyjne. Aktorzy w zabawny sposób przedstawili sytuację, w jakiej po mundialu znalazł się Polski Związek Piłki Nożnej i jego prezes Zbigniew Boniek.

Po nieudanych MŚ w Rosji (brak wyjścia Biało-Czerwonych z grupy) Adam Nawałka zdecydował się zakończyć pracę selekcjonera reprezentacji Polski. Zbigniew Boniek dał sobie kilka tygodni na znalezienie następcy. Najprawdopodobniej prezes PZPN nowego trenera polskiej kadry przedstawi na konferencji prasowej 23 lub 24 lipca. 

Adam Nawałka selekcjonerem Biało-Czerwonych był od 2013 roku. Przez pięć lat dwukrotnie wprowadził Polaków na mistrzowskie imprezy (Euro we Francji i mundial w Rosji). We francuskim czempionacie jego podopieczni doszli do ćwierćfinału.

ZOBACZ WIDEO Cristiano Ronaldo może tylko zyskać na transferze? "Imponuje tym, że chce się sprawdzić w kolejnej lidze"Redakcja WP SportoweFakty na Instagramie, śledź nasze STORIES!

na Facebooku.

Komentarze (2):

PRZEJDŹ NA WP.PL