WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Newspix / Martyna Szydlowska / PressFocus / Na zdjęciu: Justyna Kowalczyk

Justyna Kowalczyk nadal w formie. Ciekawe zdjęcie na Facebooku

Karol Wasiek
Karol Wasiek
Justyna Kowalczyk nadal utrzymuje się w znakomitej formie fizycznej. O tym świadczy zdjęcie, które multimedalistka olimpijska opublikowała na swoim Facebooku. Podpisała je dość zabawnie: "wakacyjny test na trzeźwość".

Justyna Kowalczyk przez wiele lat sportowej kariery każdego dnia dawała z siebie 100 procent. Wszystko po to, by ciężka praca przerodziła się w sukces. Z perspektywy czasu była biegaczka narciarska na pewno nie żałuje ogromnego poświęcenia. Multimedalistka olimpijska nadal znajduje się w świetnej formie, o czym najlepiej świadczy zdjęcie, które opublikowała na Facebooku.

 

Po zakończeniu kariery Kowalczyk nie skończyła swojej przygody ze sportem. Dzieli się swoim doświadczeniem z młodszymi zawodniczkami. Polka jest asystentką Aleksandra Wierietielnego w kadrze biegaczek narciarskich. - Już jako trenerka, postaram się zadbać, by nasze dziewczęta motywację miały na odpowiednim poziomie. To dlatego zabrałam dwie juniorki na zawody nartorolkowe do Norwegii - mówiła ostatnio.

ZOBACZ WIDEO Niesamowita historia Bukowieckiego. "Byłem przekonany, że w tym finale nie wystąpię"Redakcja WP SportoweFakty na Instagramie, śledź nasze STORIES!

na Facebooku.

Komentarze (2):

    PRZEJDŹ NA WP.PL