Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Karol Kłos WP SportoweFakty / Roksana Bibiela / Na zdjęciu: Karol Kłos

Kłos opowiedział zabawną historię ze stacji benzynowej. "Ludzie to mają pamięć"

Rafał Mielinowski
Rafał Mielinowski
Karol Kłos podzielił się zabawną historią, która wydarzyła się podczas wyjazdu na ligowy mecz. Jeden z kibiców pogratulował mu mistrzostwa świata, choć 29-latek w reprezentacji Polski w tym roku nie grał.

Siatkarz Karol Kłos jest jednym z najlepiej rozpoznawanych sportowców w Polsce. Nic dziwnego, że kibice zaczepiają go, prosząc o autograf i zdjęcie. Podobnie było podczas wyjazdu ekipy PGE Skra Bełchatów na pierwszy ligowy mecz PlusLigi do Bydgoszczy.

Zabawna sytuacja miała miejsce na stacji benzynowej, a Kłos podzielił się z nią kibicami na Twitterze.

"Wyjechaliśmy na 1 mecz ligowy do Bydgoszczy! Stacja benzynowa:
- Panie Karolu można zdjęcie?
- Pewnie, śmiało!
- Gratulacje za Mistrzostwo Świata!
- Dzięki, ciężko było, ale jakoś poszło.
Ludzie to mają pamięć jednak"

Oryginalny wpis
:

 

Oczywiście Kłosa zabrakło w kadrze reprezentacji Polski na tegoroczne mistrzostwa świata, z których nasi kadrowicze wrócili ze złotymi medalami. 29-latek był w orbicie zainteresowań trenera Vitala Heynena, ale w tym sezonie postanowił zrezygnować z gry w kadrze, by odbudować się zdrowotnie.

Oczywiście nie można wykluczyć, że kibic ze stacji miał na myśli mistrzostwo świata zdobyte 4 lata temu, kiedy to z Kłosem w kadrze, nasi siatkarze również sięgnęli po złoto. Jak napisał jeden z użytkowników Twittera, "w końcu mistrzem się jest, a nie bywa".

Kłos jest zawodnikiem Skry Bełchatów, która w poniedziałek zagra pierwszy ligowy mecz (godz. 18:00). Niedawno 29-latek pochwalił się zdjęciem z tegorocznymi mistrzami, jego klubowymi kolegami - Grzegorzem Łomaczem, Arturem Szalpukiem i Jakubem Kochanowskim:ZOBACZ WIDEO MŚ 2018. Tłumy kibiców przywitały polskich siatkarzy na lotnisku. Zobacz nagranie

na Facebooku.

Komentarze (2):

Komentarze (2)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL