WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Twitter / twitter.com/heykayadams / Kay Adams i Zach Miller

Polski akcent w futbolu amerykańskim. Prezenterka zaprosiła gracza na pierogi

Igor Kubiak
Igor Kubiak
Znana dziennikarka futbolu amerykańskiego Kay Adams nie wstydzi się swoich polskich korzeni i świetnie mówi w naszym języku. Tym razem jednego z graczy NFL zaprosiła na... pierogi.

Kay Adams jest świetnie znana wśród kibiców najlepszej ligi futbolu amerykańskiego NFL. Dziennikarka o polskich korzeniach pracuje w stacji NFL Network, która w całości poświęcona jest tym rozgrywkom. W telewizji prowadzi codzienny program "Good Morning Football". W ostatnim odcinku postanowiła pokazać widzom, jak robi się... pierogi.

Dziennikarka wzięła do jednej z polskich restauracji w Chicago zawodnika Chicago Bears - Zacha Millera, któremu zademonstrowała proces tworzenia ruskich pierogów. Swojego gościa nauczyła nawet zwrotu "cześć". A pierogi? Sam gracz nie spodziewał się, że mogą tak fantastycznie smakować. 

Zobacz materiał:

Adams otwarcie mówi o swoich polskich korzeniach. Jej babcia mieszka w okolicy Krakowa i kiedyś właśnie to miasto proponowała jako miejsce do rozegrania... Super Bowl. Dziennikarka zasłynęła również krótkim komentarzem w języku polskim akcji z meczu NFL.

ZOBACZ WIDEO Atalanta dwukrotnie pokonała Skorupskiego i wygrała trzeci raz z rzędu [ZDJĘCIA ELEVEN SPORTS]


Pasjonujesz się sportem i lubisz robić zdjęcia? Porady naszego eksperta, jak zabrać się za fotografię sportową, znajdziesz TUTAJ.

Lubisz pierogi?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (0):