Najnowsze Wyniki/Kalendarz
15-letni Christopher Chen w niesamowity sposób obronił piłkęFacebook / TrondheimBTK / 15-letni Christopher Chen w niesamowity sposób obronił piłkę

Niesamowita akcja w tenisie stołowym. Obrona 15-latka podbija sieć

Michał Jankowski
Michał Jankowski
Kapitalna akcja Christophera Chena w meczu tenisa stołowego to obecnie jeden z najpopularniejszych filmików w internecie. 15-letni Norweg leżąc na ziemi zdołał zablokować uderzenie rywala wystawiając nad stół jedynie rakietkę.

To miał być zwykły mecz tenisa stołowego. 15-letni Christopher Chen rywalizował z duże starszym Ronny'm Solvollem. Młody Norweg wykazał się dużą ambicją w obronie ataków rywala.

Najpierw padł na ziemię, aby odbić piłkę i gdy wydawało się, że leżąc straci punkt, to wystawił do góry rakietkę. Jak się okazało Solvoll potężnym uderzeniem trafił prosto w nią.

Blok młodego Norwega wywołał salwę śmiechu na sali, a brawa bili również sędziowie, nawet ci z innych stołów. Ostatecznie Solvoll zdobył punkt, ale to Christopher Chen zwyciężył.

- Nie ma wątpliwości, że było to szczęśliwe zagranie i nigdy w życiu go nie powtórzę. Leżałem pod stołem i zrobiłem coś, co uważałem za zabawne. O dziwo Solvoll uderzył w moją rakietkę. Usłyszałem wiele braw. To było szaleństwo - opowiadał po meczu 15-letni Chen.

Wideo z tego nagrania zostało opublikowane na Facebooku klubu Trondheim Bordtennisklubb. Popularność zyskało w niesamowitym tempie. - Zanotowaliśmy wzrost aktywności i niesamowicie się rozrośliśmy. To dla nas i społeczności tenisa stołowego w Trondheim coś fantastycznego - powiedział prezes klubu Rolf Erik Paulsen.

W ciągu kilkunastu godzin film obejrzało kilkaset tysięcy internautów. Pokazują go również telewizje na całym świecie.

ZOBACZ WIDEO #dziejesiewsporcie: była dziewczyna Dybali doskonale radzi sobie bez gwiazdy Juventusu

na Facebooku.

Komentarze (2):

Komentarze (2)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL