Najnowsze Wyniki/Kalendarz
fanki tenisa walczą o opaskę rzuconą w trybuny przez Arynę SabalenkęPAP/EPA / HAMISH BLAIR / Na zdjęciu: fanki tenisa walczą o opaskę rzuconą w trybuny przez Arynę Sabalenkę

Zadziwiające sceny na AO. Dwie kobiety pokłóciły się o opaskę tenisistki

Tomasz Skrzypczyński
Tomasz Skrzypczyński
Do niecodziennych scen doszło po meczu Aryny Sabalenki z Katie Boulter w II rundzie Australian Open. Białorusinka rzuciła w trybuny opaskę, o którą pokłóciły się dwie starsze fanki. Interweniować musiała ochrona, która wyprowadziła je ze stadionu.

Aryna Sabalenka była faworytką meczu z Katie Boulter i wykonała swoje zadanie. Rozstawiona z numerem 11. Białorusinka pokonała rywalkę w dwóch setach (6:3, 6:4) i jest w III rundzie Australian Open.

Najciekawsze jednak wydarzyło się już po meczu.

Otóż Sabalenka, wdzięczna za wsparcie, rzuciła w kierunku kibiców swoją opaskę, którą miała założoną na głowie. Pech chciał, że w tym samym momencie chwyciły je dwie starsze kobiety.

Wydawałoby się, że szybko dojdą one do porozumienia, jednak tak się nie stało. Żadna z nich nie chciała ustąpić i interweniować musiała ochrona! Stewardzi wyprowadzili dwie kobiety poza bramy obiektu a także przechwyciły opaskę.

 

W kolejnej rundzie Sabalenka zmierzy się z Amerykanką Amandą Anisimową.

ZOBACZ WIDEO #dziejesiewsporcie: piękna oprawa wymknęła się spod kontroli

na Facebooku.

Komentarze (5):

Wszystkie komentarze (5)

Komentarze (5)

PRZEJDŹ NA WP.PL