Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Adam MałyszNewspix / Norbert Barczyk/Press Focus / Na zdjęciu: Adam Małysz

Walentynki Adama Małysza poza Polską. "Orzeł z Wisły" pochwalił się zdjęciem

Szymon Łożyński
Szymon Łożyński
Walentynki, święto zakochanych, uczcili także Adam i Izabela Małysz. Małżeństwo wybrało się na wycieczkę do Budapesztu. Zdjęciem z podróży "Orzeł z Wisły" pochwalił się na Instagramie. Fani byli zachwyceni.

Na fotografii widać Adama Małysza, żonę polskiego mistrza, a w tle panoramę Budapesztu. Po hasztagach, które czterokrotny medalista olimpijski dodał do tekstu, można wnioskować, że była to pierwsza w życiu podróż małżeństwa do stolicy Węgier. 

Fani zdjęciem opublikowanym przez Adama Małysza byli zachwyceni. "Piękna para", "Wyglądacie wspaniale! Tak trzymaj mistrzu!" - to tylko kilka z wielu pozytywnych komentarzy kibiców, które pojawiły się pod fotografią na Instagramie.

Zobacz także: zagrali niemiecki dramat. Zobacz memy po sukcesie Polaków w Willingen

Niektórzy fani byli jednak zaskoczeni, że obecny dyrektor PZN do spraw skoków i kombinacji norweskiej nie przebywa z kadrą polskich skoczków w Willingen, gdzie od piątku do niedzieli odbywają się kolejne konkursy PŚ. Być może czterokrotny mistrz świata dołączy do reprezentacji w weekend, a na pewno będzie już z nią podczas MŚ w Seefeld i Innsbrucku. 

W piątek, nawet jeśli nie obserwował zmagań na żywo pod skocznią Muhlenkopfschanze, Adam Małysz był na pewno zachwycony postawą polskich skoczków. Biało-Czerwoni w świetnym stylu wygrali konkurs drużynowy, wyprzedzając drugich Niemców aż o 79,2 punktu.

Czytaj także: deklasacja Biało-Czerwonych w Willingen. Świetny prognostyk przed MŚ

ZOBACZ WIDEO Sektor Gości 101. Wybuch pożaru zszokował Małysza i Martona. "Krzyczałem do Adama, żeby uciekał"

na Facebooku.

Komentarze (1):

Komentarze (1)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL