WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz
East News / Damian Klamka / Na zdjęciu: Justyna Żyła

Szok. 11-letnia dziewczynka hejtowała Justynę Żyłę

Szymon Łożyński
Szymon Łożyński
Justyna Żyła po rozwodzie ze znanym skoczkiem narciarskim Piotrem Żyłą często musi mierzyć się z krytyką internautów. Niestety hejtują ją coraz młodsze osoby. Była żona skoczka ujawniła dla wprost.pl szokujące informacje.

- Napisała do mnie jakaś dziewczynka. Odczytałam po prostu wiadomość na Instagramie. Z ciekawości weszłam na jej profil i na profilu jest 11-letnia dziewczynka - powiedziała Justyna Żyła.

Wiadomość napisana przez nastolatkę nie należała do miłych. Nie brakowało w niej wulgaryzmów. Mowa nienawiści zaledwie u 11-letniej dziewczynki może szokować. 

- Napisała tak niecenzuralne słowa, że do tej pory jakoś tak dziwnie się z tym czuję - podkreśliła Żyła w rozmowie z wprost.pl, ale nie ujawniła, jakich dokładnie słów użyła młoda autorka. 

Czytaj także: wpadka Fulham City. Chodzi o trenera Ranieriego

O Justynie Żyle zrobiło się głośno w mediach od momentu, gdy rozwodziła się ze swoim byłym już mężem Piotrem Żyłą. Później blogerka kulinarna wielokrotnie przyznała, że musi mierzyć się z hejtem pod swoim adresem. Ostatnio była już żona Piotra Żyły występował w polskim show "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami", ale w piątkowy wieczór pożegnała się z programem. 

Czytaj także: Tomasz Hajto starł się z dyrektorem TVP Sport na Twitterze

ZOBACZ WIDEO "Druga połowa". Mocna opinia o Lewandowskim. "Jest bardzo sfrustrowany. To nie pomaga w tworzeniu drużyny"

na Facebooku.

Komentarze (12):

    Pokaż więcej komentarzy (9)
    PRZEJDŹ NA WP.PL