WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz
ONS.pl / Paweł Kibitlewski / Na zdjęciu: Ewa Bilan-Stoch na Gali Mistrzów Sportu

Ewa Bilan-Stoch na wycieczce. Zamieściła kolejne tajemnicze zdjęcie

Michał Jankowski
Michał Jankowski
Ewa Bilan-Stoch zamieściła na Instagramie kolejne tajemnicze zdjęcie. Hashtagi sugerują, że żona polskiego skoczka udała się na wycieczkę do Budapesztu.

Podczas gdy większość sportowców, aktorów i celebrytów z każdego urlopu wrzuca sporo zdjęć pokazujących zastane atrakcje, Ewa Bilan-Stoch postanowiła na swój profil na Instagramie wprowadzić nieco tajemniczości.

W niedzielę umieściła zdjęcie z samochodu, gdzie głównym punktem był różaniec. W poniedziałek opublikowała kolejne tajemnicze zdjęcie. "Day 2" - napisała żona Kamila Stocha.

Internauci dzięki hashtagowi "#hellobudapest" mogli domyślić się, że udała się ona na wycieczkę do stolicy Węgier. Nie wszyscy jednak dowierzają, że zdjęcie to pochodzi z Budapesztu.

Maciej Kot o odejściu Stefana Horngachera: To nie był dla nas szok

Nie wiadomo czy wraz Ewą Bilan-Stoch przebywa polski skoczek, choć hashtag "#babapowinnasiedziecwdomu" sugeruje, że wyjechała bez męża.

Jedną z pasji żony Kamila Stocha jest fotografia, co zresztą widać po jej profilu na Instagramie po tak nietuzinkowych zdjęciach, jak te najnowsze.

ZOBACZ WIDEO Stoch o zdobyciu srebrnego medalu: "Nigdy nie przestałem wierzyć"

na Facebooku.

Komentarze (8):

    Pokaż więcej komentarzy (5)
    PRZEJDŹ NA WP.PL