WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Instagram / https://www.instagram.com/artur_szpilka/ / Na zdjęciu: Artur Szpilka w jednym z pierwszych wywiadów

Artur Szpilka przypomniał stary wywiad. "Nie można oglądać na trzeźwo"

Igor Kubiak
Igor Kubiak
Na święta humor nie opuszcza Artura Szpilki. Polski pięściarz właśnie wrzucił część jednego z pierwszych swoich wywiadów, w którym notorycznie powtarza słowo "miło".

"Uwaga tego nie można oglądać na trzeźwo jeden z pierwszych wywiadów. Miło" - napisał przy nagraniu Artur Szpilka, dodając wiele roześmianych emotikonek. Młody "Szpila" w rozmowie z dziennikarzem opowiada o pochwałach, jakie otrzymał od byłego wybitnego piłkarza, aktualnego prezesa PZPN - Zbigniewa Bońka.

Polski pięściarz w wywiadzie notorycznie używa słowa "miło" w różnej odmianie. - Bardzo miłe słowa, bardzo miły człowiek (...) bardzo miło mówił, w ogóle dużo miłych, ciekawych ludzi poznałem - to tylko część wypowiedzi pięściarza. Zobacz całe nagranie:

"Motto na dziś: bardzo miło" - napisał w jednym z komentarzy Szpilka, który dodał, że wywiad miał miejsce 12 lat temu, czyli jeszcze przed pierwszą walką na zawodowym ringu sportowca z Wieliczki.

Czytaj teżArtur Szpilka czeka na kolejną walkę. "Nie pozwolę sobie zniszczyć kariery"

Komentator sportowy Mateusz Borek zauważył, że od tamtego czasu zmienił się też sam Szpilka. "Przyrost masy od tamtego czasu tez...miły" - napisał pod filmikiem bokserski promotor.

Popularny "Szpila" niedawno obchodził 30. urodziny. Ostatnią walkę stoczył w listopadzie zeszłego roku, kiedy to pokonał po niejednogłośnej decyzji Mariusza Wacha.

ZOBACZ WIDEO Nie ma rywala dla Mateusza Rębeckiego. "Chciałbym walczyć jak najszybciej"

Czy Artur Szpilka stoczy jakąś walkę w 2019 roku?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (4):

    Pokaż więcej komentarzy (1)
    PRZEJDŹ NA WP.PL