Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Lionel MessiGetty Images / David Ramos / Na zdjęciu: Lionel Messi

Wyciekło zdjęcie Lionela Messiego z Antonellą Roccuzzo z dzieciństwa

Dominika Pawlik
Dominika Pawlik
Lionel Messi i Antonella Roccuzzo poznali się w dzieciństwie, a teraz są szczęśliwym i wspierającym się małżeństwem. Świetnie dogadywali się również wtedy, kiedy byli młodsi, co widać na fotce, która pojawiła się w sieci.

Zdjęcie, które obiegło media społecznościowe, zostało zrobione w Mar de Plata, Lionel Messi miał 10 lat, a Antonella Roccuzzo miała 9 lat. Nie jest tajemnicą, że para zna się od wczesnych lat, a to jest na to dowód.

Serwis AS.com wyjawił tło tego zdjęcia. Plaża, na której wykonano fotkę to Punta Mogotes w Balcarce. Mały Lionel Messi walczył wówczas w zespole Newell's. Pojechał razem z drużyną na turniej z innymi argentyńskimi klubami.

Messi przebywał wówczas w domu kolegi, piłkarza Francisco Ludueny. Korzystając z wolnego dnia, dzieci odbyły wycieczkę nad morze. Dołączyli do nich Matias Pecce, Lucas Scaglia i jego rodzina, w tym właśnie Antonella Roccuzzo, kuzynka tego ostatniego.

Lionel Messi oficjalnie w związku jest od 2009 roku, spędzili dzieciństwo w mieście we wschodniej Argentynie (w prowincji Santa Fe). W listopadzie 2012 roku urodził się pierwszy syn pary Thiago. We wrześniu 2015 roku na świat przyszedł drugi chłopiec - Mateo, a dwa lata później urodził się synek, Ciro. W 2017 roku w Rosario odbył się ślub pary. Na stałe mieszka ona w Casteldefells w pobliżu Barcelony.

ZOBACZ WIDEO Odwiedzieliśmy Healthy Center by Ann. To tu zajęcia prowadzi Anna Lewandowska i jej zespół

Czy Lionel Messi to najlepszy piłkarz na świecie?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (3):

Komentarze (3)

PRZEJDŹ NA WP.PL