Najnowsze Wyniki/Kalendarz
PAP / Grzegorz Momot / Na pierwszym planie zdjęcia od lewej Agnieszka Lewkowicz i Maciej Kot

Maciej Kot poślubił Agnieszkę Lewkowicz. Goście bawili się znakomicie

Szymon Łożyński
Szymon Łożyński
W sobotę Agnieszka Lewkowicz i Maciej Kot wzięli ślub w Bazylice św. Michała Archanioła i św. Stanisława Biskupa w Krakowie. Później rozpoczęło się wesele. Nie zabrakło na nim pierwszego tańca pary młodej i zdjęcia gości z małżonkami.

Wśród zaproszonych gości na wesele była Aleksandra Rajewska. Dziennikarka TVP Sport na swoim Instagramie, w tzw. relacjach Instastories, pokazała, jak wyglądało wesele Macieja Kota i Agnieszki Lewkowicz.

W relacji można zobaczyć między innymi pierwszy taniec pary młodej oraz zdjęcie gości z małżonkami.

Zdjęcie z pierwszego tańca Macieja Kota i Agnieszki Lewkowicz. Fot. www.instagram.com/aleksandra_rajewskaZdjęcie z pierwszego tańca Macieja Kota i Agnieszki Lewkowicz. Fot. www.instagram.com/aleksandra_rajewska
Zdjęcie gości z parą młodą. Fot. www.instagram.com/aleksandra_rajewskaZdjęcie gości z parą młodą. Fot. www.instagram.com/aleksandra_rajewska
Maciejowi Kotowi i Agnieszce Lewkowicz informację o ślubie udało się ukryć przed opinią publiczną do samego momentu ceremonii w kościele. Maciej Kot i Agnieszka Lewkowicz tworzą parę od 2015 roku.

Czytaj także: Apoloniusz Tajner wziął ślub z 36 lat młodszą partnerką

Skoczek na swoim koncie ma między innymi złoty medal z konkursu drużynowego na MŚ w Lahti oraz brązowy krążek ze zmagań zespołowych na IO w Pjongczangu. Dwa razy Maciej Kot wygrał również indywidualne konkursy Pucharu Świata. Natomiast Agnieszka Lewkowicz jest trenerką personalną, a wcześniej zajmowała się lekkoatletyką.

Czytaj także: Wesele trwało do 8 rano, ale kaca nie było. Dawid Kubacki: Musiałem się pilnować!

ZOBACZ WIDEO Odwiedziliśmy Healthy Center by Ann. To tu zajęcia prowadzi Anna Lewandowska i jej zespół

na Facebooku.

Komentarze (1):

Komentarze (1)

PRZEJDŹ NA WP.PL