Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Zofia Zborowska i Andrzej WronaONS.pl / Pawel Kibitlewski / Na zdjęciu: Zofia Zborowska i Andrzej Wrona

Andrzej Wrona oświadczył się Zofii Zborowskiej. "Najważniejszy pojedynczy blok"

Igor Kubiak
Igor Kubiak
Za Andrzejem Wroną bardzo udany rok. Najlepszy blokujący tego sezonu w PlusLidze w weekend oświadczył się polskiej aktorce, Zofii Zborowskiej.

"Oprócz 81 bloków w sezonie 2018/2019, w zeszły weekend udało mi się zrobić ten jeden, najważniejszy, pojedynczy blok na @zborowskazofia dowód na rzeczonym zdjęciu" - napisał na Instagramie Andrzej Wrona obok zdjęcia z Zofią Zborowską, która na serdecznym palcu ma zaręczynowy pierścionek.

Takie samo zdjęcie w swoje media społecznościowe wrzuciła aktorka, która sytuację również opisała w "siatkarskim" stylu. "Zablokowana 4 life @w_kracze najlepszym blokującym plusligi 2018/2019. 81 bloków...ale to ten 82 zapamiętam na zawsze" - napisała Zborowska.

Czytaj teżSerie A. Marina Łuczenko-Szczęsna i jej piękne wyznanie. "Zawsze wspieramy go całym sercem"

Wrona ma za sobą najlepszy sezon w karierze, zostawiając daleko za sobą innych ligowych środkowych w zestawieniu bloków. Rywali zatrzymywał aż 81 razy, dorzucał również cegiełkę w ataku i polu zagrywki. Dobra postawa zaowocowała powołaniem do kadry. 30-latek został uznany najlepszym blokującym w PlusLidze. Trafił też do naszego zestawienia najlepszych siatkarzy sezonu 2018/2019 (więcej TUTAJ).

W mediach na temat związku Wrony i Zborowskiej zrobiło się głośno we wrześniu zeszłego roku. Narzeczona polskiego siatkarza jest córką słynnego aktora Wiktora Zborowskiego. Na polskiej scenie zasłynęła za sprawą roli w popularnym serialu Telewizji Polskiej "Barwy Szczęścia", w którym wciela się w rolę dentystyki Anety.

ZOBACZ WIDEO Bartosz Bednorz o wyjeździe do Włoch. "Jestem mocny psychicznie. W wielu elementach zrobiłem postęp"

na Facebooku.

Komentarze (5):

Wszystkie komentarze (5)

Komentarze (5)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL