Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Getty Images / Alexander Hassenstein / Robert Lewandowski z paterą za mistrzostwo Niemiec i Anna Lewandowska z Pucharem Niemiec

Odważne zdjęcie Lewandowskich w niemieckim magazynie. Zobacz

Michał Jankowski
Michał Jankowski
Robert i Anna Lewandowscy udzielili obszernego wywiadu niemieckiemu magazynowi "Gala". Odważnym zdjęciem, które ukazało się na okładce, pochwalili się na Instagramie.

Robert Lewandowski od dawna imponuje budową ciała i często lubi pokazywać swoje mięśnie. Tak było choćby podczas finału Pucharu Niemiec, gdy celebrując gola strzelonego RB Lipsk mógł zaliczyć wpadkę i ukazać zdecydowanie za dużo (więcej TUTAJ).

Sesję zdjęciową bez koszulki Robert Lewandowski odbył wraz z żoną na potrzeby magazynu "Gala". Zdjęciem na Instagramie pochwaliła się Anna Lewandowska.

Robert Lewandowski jest niemożliwy. Czwarty sezon z rzędu z przynajmniej 40 golami dla Bayernu Monachium

Fotografia wzbudziła zachwyt wśród innych internautów. "Mmmmm" - napisała Joanna Jędrzejczyk, zawodniczka MMA. "Esencja - miłości, odwagi, wsparcia, szacunku! A w Tych ramionach bezpieczeństwa! Bo miłość jest wśród Was a Ona was umacnia" - czytamy w komentarzach.

ZOBACZ WIDEO Czy Piątek dorówna Lewandowskiemu? "Stawianie Piątka na pomniku Lewandowskiego to wielki błąd"

Robert i Anna Lewandowscy udzielili magazynowi "Gala" obszernego i ekskluzywnego wywiadu. Padło w nim wiele odpowiedzi na temat kariery Roberta Lewandowskiego oraz ich życia prywatnego.

na Facebooku.

Komentarze (4):

Wszystkie komentarze (4)

Komentarze (4)

PRZEJDŹ NA WP.PL