Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Newspix / Aleksander Majdanski / Na zdjęciu: Anna Lewandowska

Anna Lewandowska pisze kolejną książkę

Karol Wasiek
Karol Wasiek
Anna Lewandowska zdradziła, że bardzo intensywnie pracuje nad kolejną książką. "To książka z przepisami dla dzieci, "gotuj z baby by Ann" - napisała na swoim koncie na Instagramie.

"Nowa Książka!" - radośnie ogłosiła na swoim koncie na Instagramie Anna Lewandowska, żona Roberta, kapitana reprezentacji Polski.

Dla Lewandowskiej to kolejna książka. Wcześniej napisała m.in. "Poradnik zdrowej mamy", "Diet&Training by Ann", "Żyj zdrowo i aktywnie".

Jej fani są zachwyceni. "super, czekam z niecierpliwością", "już się nie mogę doczekać", "świetna informacja" - takie komentarze pojawiły się pod jej postem, który w ciągu kilkunastu minut polubiło kilka tysięcy osób.

Zobacz także: Euro 2020. Zabawna sytuacja w kadrze. Dawid Kownacki tłumaczył się przed Robertem Lewandowskim

Lewandowska zdradziła, że w nowej książce będą przepisy dla dzieci.

"Intensywnie nad nią pracowałam (pisałam, gotowałam, eksperymentowałam, testowałam, angażowałam do tego rodzinę i przyjaciół - spokojnie wszyscy żyją i mają się bardzo dobrze" - napisała.

Na razie szczegóły premiery książki nie są znane.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Dziś od rana na wyjątkowej sesji do nowego projektu, który do teraz trzymałam w tajemnicy Miała być NIESPODZIANKA i jest! KSIĄŻKA Przez cały ostatni rok intensywnie nad nią PRACUJĘ (pisałam, gotowałam, eksperymentowałam, testowałam, angażowałam do tego rodzinę i przyjaciół- spokojnie wszyscy żyją i mają się baaardzo dobrze! ) I voila Udało się! Nowa KSIĄŻKA Tym razem z przepisami dla DZIECI - GOTUJ Z BABY BY ANN Mnóstwo sprawdzonych, zdrowych i pysznych przepisów dla najmłodszych, a także cenne wskazówki kiedy, jaki pokarm wprowadzać - w pigułce Przy małym dziecku szkoda tracić czas na szukanie, kiedy wszystko może być w jednym miejscu Wkrótce podam Wam nieco więcej szczegółów Praca WRE! #annalewandowska #healthyplanbyann #babybyAnn @anetazamielska @piotrekstachurski @dedarka @war_maria @babybyann @burdaksiazki

Post udostępniony przez Anna Lewandowska ® (@annalewandowskahpba)

ZOBACZ WIDEO Odwiedziliśmy Healthy Center by Ann. To tu zajęcia prowadzi Anna Lewandowska i jej zespół

Czy kupisz nową książkę Anny Lewandowskiej?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (6):

Wszystkie komentarze (6)

Komentarze (6)

PRZEJDŹ NA WP.PL