Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Instagram / Na zdjęciu: Kinsey Wolanski

Kinsey Wolanski liczy, że zarobi fortunę. "Przed 30-stką chcę przejść na emeryturę"

Robert Czykiel
Robert Czykiel
Amerykanka w ogóle nie żałuje, że przerwała mecz Ligi Mistrzów. Mało tego, planuje kolejne akcje, dzięki którym zdobędzie jeszcze większą popularność i zarobi miliony.

Wszystko zostało bardzo dobrze przemyślane. Kinsey Wolanski z niecierpliwością czekała na finał Ligi Mistrzów Tottenham Hotspur - Liverpool FC (0:2). W trakcie pierwszej połowy swój plan zrealizowała. Wbiegła na murawę w bieliźnie, a przez chwilę oglądał ją cały świat.

Kinsey Wolanski. Miliony w kilka sekund. "Pojechać po bandzie i zrobić coś szokującego" >>

Amerykanka została złapana, potem trafiła na kilka godzin do celi, ale niczego nie żałuje. Udało jej się zdobyć to, na czym jej najbardziej zależało, czyli sławę. Jej konto na Instagramie w krótkim czasie urosło do prawie 3 milionów obserwatorów. Liczy, że dzięki temu zarobi fortunę.

- Zanim będę mieć 30 lat, chcę zarobić wystarczająco dużo pieniędzy, aby przejść na emeryturę, a incydent z Ligi Mistrzów bardzo mi w tym pomoże. Zamierzam zrobić o wiele więcej, aby wypromować swój profil - komentuje Wolanski.

ZOBACZ WIDEO Baku dobrym wyborem na Euro 2020? "Miasto samo w sobie jest kapitalne!"

Światowe media oszacowały, że wartość marketingowa akcji modelki to 3,8 mln funtów. Nie dziwi zatem, że Wolanski nie kryje satysfakcji.

- Po wyjściu z więzienia z 300 tys. obserwatorów nagle miałam ponad dwa miliony. Takiej reklamy nie da się kupić. Nagle stałam się sławna na całym świecie i zaczęłam otrzymywać mnóstwo ofert pracy. Nikomu nie zrobiłam krzywdy, a to była po prostu zabawa. Kibicom się podobało, a nawet policjanci chcieli ze mną zdjęcie - przyznaje.

Instagram odblokował konto Kinsey Wolanski. Bohaterka finału Ligi Mistrzów myśli o kolejnej akcji >>

Na razie nie wiadomo, jakie plany ma Kinsey. Po odblokowaniu konta na Instagramie regularnie zamieszcza tam materiały.

Czy po finale LM zacząłeś obserwować konto Wolanski?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (3):

 • -M- Zgłoś
  Stop making stupid people famous...
  • Jan007 Zgłoś
   UEFA powinna nałożyć na nią karę w wysokości kosztu spota reklowego, bo w końcu zareklamowała się za free. Nie myślałaby o emeryturze przed 30stką, a o tym skąd wziąć pieniądze
   Czytaj całość
   żeby na starość żeby móc jakoś funkcjonować. Można jej bronić że młodzież ma pomysł na siebie, ale co to za pomysł...?
   • steffen Zgłoś
    A może tak dałoby się ją wsadzić na ładnych parę lat, bez dostępu do neta oczywiście. Bo jeśli nie, to czeka nas wysyp coraz bardziej "oryginalnych" postaci, którym przyświeca
    Czytaj całość
    tylko jeden cel - błysnąć w mediach i znaleźć parę milionów "obserwujących" baranków, które przełożą się na miliony $, € itp. od reklamodawców.

    Komentarze (3)

    PRZEJDŹ NA WP.PL