Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Walka MMAAFP / Walka MMA

Fame MMA 4. "Polak" - "Ferrari": Polański pokonał Roślika, uderzył rywala po walce

Maciej Szumowski
Maciej Szumowski
Adrian Polański (1-2) pokonał Amadeusza Roślika (1-2) na gali Fame MMA 4 w Częstochowie, ale konflikt obu zawodników się nie zakończył. "Polak" uderzył "Ferrariego" po walce!

Emocje towarzyszyły temu starciu od momentu jego ogłoszenia. Mężczyźni nie ukrywali, że za sobą nie przepadają. Prawdziwy wybuch negatywnych uczuć nastąpił jednak podczas piątkowej ceremonii ważenia i spotkania twarzą w twarz obu zawodników. 

MMA. Awantura na ważeniu przed walką Łobowa z Malignaggim (wideo)

Wtedy zaatakował Amadeusz Roślik, który uderzył Adriana Polańskiego w twarz. "Polak" chciał się odegrać i "oddać" przeciwnikowi. Zdenerwowanych mężczyzn zatrzymali ochroniarze, a w trakcie obezwładniania Polańskiego zawodnik spadł nawet ze sceny! Kilka minut później Polański wszedł na scenę, gdzie wyjaśnił swoje zachowanie i przeprosił kibiców.

Można było spodziewać się, że obaj zawodnicy wyjdą do klatki bardzo zmotywowani. Nie przybili sobie piątek, w ich oczach widać było nienawiść. Błyskawicznie trafił Polański, przez co starał się iść za ciosem. 

ZOBACZ WIDEO 139 krajów, 75 rywalek. Karate walczy o igrzyska


Druga runda była jeszcze trudniejsza do punktowania. "Polak" i "Ferrari" toczyli wyrównane starcie, wymieniali się uderzeniami. Sytuacja powtarzała się jeszcze w trzeciej, ostatniej odsłonie, gdzie potyczka była bardzo dynamiczna, a w ruch szły coraz efektowniejsze kopnięcia! 

Polański obalił w trzeciej rundzie i zdobył dosiad, co mogło być kluczem do jego zwycięstwa. Ostatecznie pojedynek wrócił do stójki i wtedy to Roślik obalił! 

Po sześciominutowym pojedynku sędziowie wskazali jednogłośnie na Adriana Polańskiego. Pomimo triumfu, konflikt się nie zakończył i "Polak" uderzył w twarz rywala! W rozmowie po walce "Ferrari" przyznał, że, delikatnie mówiąc, nie zgadza się z werdyktem i chciałby dostać rewanż.

Dla Roślika była to trzecia walka w MMA. Wcześniej pokonał Sylwestra Tkocza i przegrał z Dawidem Malczyńskim. Polański natomiast powrócił do oktagonu po przegranych z Kasjuszem Życińskim i Malczyńskim.

Boks. "Niech Bóg błogosławi Sulęckiego". Demetrius Andrade pewny zwycięstwa

W walce wieczoru gali w częstochowskiej Hali Sportowej Marta "Linkimaster" Linkiewicz zmierzy się o pas dywizji kobiet z Anielą "Lil Masti" Bogusz.

Czy "Polak" powinien zostać ukarany?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (1):

Komentarze (1)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL