Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Apoloniusz Tajner i jego żona Izabela Podolec Newspix / Foton / Na zdjęciu: Apoloniusz Tajner i jego żona Izabela Podolec

Apoloniusz Tajner wybuduje dom pod Warszawą. Inwestycja będzie sporo kosztować

Rafał Mielinowski
Rafał Mielinowski
W maju Apoloniusz Tajner wziął ślub z Izabelą Podolec. Małżeństwo spodziewa się dziecka. Prezes PZN dla rodziny zamierza wybudować dom pod Warszawą. "Super Express" dotarł do informacji, ile będzie kosztować inwestycja. To bardzo duża kwota.

Dom zostanie wybudowany w dzielnicy Wesoła, a kwota inwestycji wynosi około 5 milionów złotych. Jak poinformowali dziennikarze "Super Expressu", sama działka kosztowała około 1,5 miliona złotych. Dom będzie w stylu góralskim. 

- Apoloniusz buduje dom na obrzeżach Warszawy. Za względu na żonę postanowił na dobre zrezygnować z gór. To było jej marzenie - powiedział informator "Super Expressu". 

Apoloniusz Tajner i Izabela Podolec ślub wzięli w połowie maja. Wśród zaproszonych gości byli między innymi Adam Małysz, Robert Korzeniowski, Mariusz Czerkawski, czy Włodzimierz Szaranowicz. Para poznała się 10 lat temu, po mistrzostwach świata w Libercu (tutaj WIĘCEJ).

Dla prezesa Polskiego Związku Narciarskiego to już drugie małżeństwo. Wcześniej był związany z Aleksandrą Tajner. Z poprzednią żoną Apoloniusz Tajner mieszkał w Wiśle.

Czytaj także: Piotr Żyła przerwał milczenie. Skomentował trening w Wiśle 

ZOBACZ WIDEO 139 krajów, 75 rywalek. Karate walczy o igrzyska

na Facebooku.

Komentarze (25):

Wszystkie komentarze (25)

Komentarze (25)

×
    Wszystkie komentarze (25)
    PRZEJDŹ NA WP.PL