Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Krzysztof Piątek, który skacze do wodyInstagram / pjona_9 / Na zdjęciu: Krzysztof Piątek, który skacze do wody

Krzysztof Piątek zaniepokoił kibiców na wakacjach. Wszystko przez jego skok do wody

Szymon Łożyński
Szymon Łożyński
Miało być śmiesznie, ale u niektórych fanów Krzysztof Piątek wywołał niepokój. Polak na swoim Instagramie pokazał film, jak podczas wakacji na Ibizie skacze do wody z pokładu jachtu. Niektórym kibicom Milanu taka zabawa Polaka nie spodobała się.

Do wideo ze skokiem do wody Krzysztof Piątek zamieścił opis, w którym poprosił fanów o ocenę stylu w skoku, w skali od 1 do 10. 

Kilku fanów dołączyło do zabawy i wystawiło notę polskiemu napastnikowi. Była ocena "6", "10", albo komentarz, że skok "nie był źle wykonany". 

Niektórym włoskim kibicom taka forma rozrywki piłkarza AC Milanu jednak nie spodobała się. Pod wideo pisali: "Proszę uważaj, bo jeśli sobie coś zrobisz, to kto cię zastąpi", "Jesteś piłkarskim Bogiem. Gdyby coś ci się stało, to nie poradzimy sobie". Komentarzy w takiej formie było znacznie więcej. 

Trudno dziwić się, że włoscy kibice martwią się o Krzysztofa Piątka. Po zimowym transferze Polaka z Genui do Milanu, 24-latek strzelał bramki dla Rossonerich jak na zawołanie. W 21 spotkaniach trafił do siatki aż 11 razy i fani Milanu nie wyobrażają sobie swojej ulubionej drużyny bez Polaka. 

Krzysztof Piątek wraz ze swoją żoną Pauliną Piątek od kilku dni wypoczywają na Ibizie (wcześniej wakacje spędzali na Bahama). Na hiszpańskiej wyspie reprezentant Polski świętował swoje 24. urodziny (więcej TUTAJ).  

Czytaj także: Krzysztof Piątek relaksuje się na Ibizie

ZOBACZ WIDEO: #dziejesięwsporcie: Cristiano Ronaldo niczym zawodowy sprinter

na Facebooku.

Komentarze (1):

Komentarze (1)

PRZEJDŹ NA WP.PL