Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Wojciech Szczęsny Getty Images / Alessandro Sabattini / Na zdjęciu: Wojciech Szczęsny

Marina pochwaliła męża. Wojciech Szczęsny wyrobił się w nowej profesji

Igor Kubiak
Igor Kubiak
Wojciech Szczęsny nie może w pełni wypoczywać na urlopie. Żona Marina regularnie zatrudnia go bowiem w roli "wakacyjnego fotografa". Po ostatnim zdjęciu pochwaliła nawet bramkarza Juventusu Turyn.

"Muszę przyznać, że mój mąż bardzo się wyrobił jako mój prywatny wakacyjny fotograf" - napisała na swoim Instagramie Marina Łuczenko-Szczęsna. Wojciech Szczęsny pochwały od żony otrzymał po zdjęciu zrobionym we francuskim Cannes.

Trzeba przyznać, że bramkarz Juventusu Turyn ma sporo "pracy" podczas urlopu. Marina jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych i często wstawia swoje zdjęcia, które prawdopodobnie robi właśnie Szczęsny.

29-letni bramkarz niecały miesiąc temu rozbawił internautów, wstawiając zdjęcie w trakcie czynienia swojej "wakacyjnej profesji". Na fotografii widać jak Marina przybiera dostojną pozę. Liczy na efektowne zdjęcie na tle morza i zachodzącego słońca, ale jej mąż w tym czasie robi sobie "selfie". Zdjęcie Szczęsny opatrzył podpisem "Sorry Marina" (zobacz TUTAJ).

ZOBACZ WIDEO: Robert Lewandowski nie patyczkuje się. "Szkolenie jest na niskim poziomie"

W maju małżeństwo obchodziło trzecią rocznicę ślubu. Niedawno hucznie obchodzili także pierwsze urodziny swojego syna Liama (zobacz TUTAJ).

Oglądaj Serie A NA ŻYWO w WP Pilot!

na Facebooku.

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL