Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Artur BorucGetty Images / Robin Jones - AFC Bournemouth/AFC Bournemouth / Na zdjęciu: Artur Boruc

"Super Express": Artur Boruc walczy z byłą żoną. Domaga się obniżenia alimentów

Igor Kubiak
Igor Kubiak
Jakiś czas temu do sądu trafił pozew, w którym Artur Boruc żąda obniżenia alimentów na syna z pierwszego małżeństwa z 15 do 5 tys. zł - informuje polski dziennik.

Sprawa dotyczy 12-letniego syna Artura Boruca z małżeństwa z Katarzyną Modrzewską, z którą polski bramkarz rozwiódł się w 2009 roku. Według informacji "Super Expressu", prawnik Boruca przekonuje, że od tamtego czasu sytuacja finansowa jego klienta wyraźnie się zmieniła, aktualna kwota jest zdecydowanie za duża jak na potrzeby dziecka, a sam zawodnik ma obecnie na utrzymaniu nową rodzinę.

Niedawno w mediach społecznościowych aktualna żona golkipera, Sara Boruc, wyznała, że jej mąż nie ma kontaktu z pierwszym synem. "Też nam przykro, od 11 lat walczymy z matką. Nie mamy z nim żadnego kontaktu, niestety. Artur od urodzenia widział go może pięć razy. Wszystko za sprawą mamy chłopca, która zadbała o to, by nie poznał taty ani sióstr..." - tak odpowiedziała jednej z internautek, choć komentarz szybko został wykasowany (więcej TUTAJ).

Zupełnie inaczej sprawę komentuje była żona Boruca. - Przykro mi, że swoim pierworodnym synem się nie interesuje - mówi na łamach polskiego tabloidu.

Z Sarą bramkarz Bournemouth ma dwójkę dzieci - Amelię i niedawno urodzonego Noaha. Do tego opiekuje się córką żony z poprzedniego związku - Oliwią.

Niedawno w mediach społecznościowych doszło do ostrego słownego sporu pomiędzy Borucem i aktualnym mężem jego byłej żony, znanym prawnikiem, Marcinem Dubienieckim. Spięcie również dotyczyło jego 12-letniego syna (więcej o sprawie TUTAJ).

W kolejnym sezonie Boruc nadal będzie grać w Premier League. Niedawno przedłużył na sezon kontrakt z AFC Bournemouth, w którym występuje od 2014 roku. Wcześniej grał m.in. w Legii, Celticu Glasgow, Fiorentinie i Southampton. W reprezentacji Polski wystąpił w 65 spotkaniach.

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: rosyjska aktorka jest fanką Barcelony

na Facebooku.

Komentarze (9):

 • Anna Wiejska Zgłoś
  11latek i takie wydatki? Czy to książe Harry jest :) :)? 2500zł szkoła miesięcznie? chyba jakaś kpina, ja też mam dziecko 12 latkę w prywatnej szkole i zapewniam, że czesne miesięczne
  Czytaj całość
  jest znacznie mniejsze. Alimenty ok należą się, ale uważam, że max 5000zł miesięcznie patrząc na dochody ojca jest kwotą adekwatną dla chłopca. Niech Pan wezmie adwokata i utrze nosa tej chytrej, przebiegłej kobiecie. Szok, mam nadzieję na rozsądek sądu i sprawiedliwość. Życzę Panu wytrwałości, może wkrótce zapadnie wyrok tej pani co ostudzi ochotę oskubania Pana. Pozdrawiam
  • Szef na worku Zgłoś
   Sportowy Pudelek się robi?
   • OSKAR_B Zgłoś
    To portal sportowy, więc przedrukowanie artykułów z gazet brukowych możecie sobie darować. Za dużo już artykułów o życiu prywatnym piłkarzy czy walkach Najmana w artykułach o boksie
    Czytaj całość
    zawodowym, a wiemy, że z niego taki zawodnik jak z pani Cichopek aktorka. Ona gra w serialu, a on wchodzi do ringu, ale czy to aktorka, a on pięściarz? Dodatkowo dzieci, żony piłkarzy-ta ma piersi zrobione, a to torebkę za moje półroczne wynagrodzenie-zostawmy portalom od nowych dziewczyn Rzeźniczaka. Kiedyś z ciekawości przeczytałem artykuł o znanym polskim chodziarzu co źle się prowadzi, bo dziewczyna czyta różne ,,Party" i inne takie twory. Naszła mnie taka refleksja: a co mnie jego życie prywatne obchodzi, mało to Józków, Kazików układających kostkę brukową zdradza żonę czy pani sklepowa Kasia, Basia ma słabość do listonosza Jacka i tak można przykłady wymieniać w nieskończoność? Dla mnie sportowiec to nie autorytet moralny, więc piszmy o wynikach, statystyce, domniemanych transferach, przygotowaniach zespołu do sezonu, walkach zawodników sportów walki, a nie Krzysia co jest blogerem i nosi obcisłe spodnie z Antkiem-co ciężary podnosi i wrzuca to do Internetu, bo boję się, że ten portal będzie musiał zmienić nazwę z sportowe_fakty na sportowe_ploty. Jak nie macie co napisać zróbcie wywiady- są zawodnicy piłki nożnej halowej czy koszykarki w odmianie 3 na 3, bo wiadomo trudno o wywiad z Lewandowskim czy Grosickim-kontakt, później gość musi zapoznać się: czy nie sprzedał jakiejś tajemnicy z szatni przypadkiem i dopiero do opublikowania, a tutaj tacy sportowcy będą wdzięczni za popularyzację dyscypliny. Ja na ten portal wchodzę codziennie od około 7 lat i nie chciałbym ograniczać się tylko do weszło, bo tam jest tylko stricte piłka nożna. Zdarza mi się poczytać branżowe portale o sportach walki, ale np. o piłce ręcznej w tej chwili nie ma żadnego. Taką drogę ja jako kibic chciałbym abyście obrali.
    Wszystkie komentarze (9)

    Komentarze (9)

    ×
    PRZEJDŹ NA WP.PL