WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz
WP SportoweFakty / Na zdjęciu: Artur Boruc

Artur Boruc odpowiada na zarzuty Katarzyny Modrzewskiej. "Miarka się trochę przebrała".

Piotr Bobakowski
Piotr Bobakowski
Medialna wojna na linii Artur Boruc - Katarzyna Modrzewska przybiera na sile. "Musicie zagłębić się w szczegóły, żeby zobaczyć i zrozumieć, z czym mam do czynienia od 11 lat..." - napisał piłkarz na Instagramie.

Były reprezentant Polski i zawodnik AFC Bournemouth, 39-letni Artur Boruc, walczy z Katarzyną Modrzewską, matką jego 12-letniego syna Aleksa, o obniżenie wysokości alimentów na dziecko. Do sądu trafił pozew Boruca, który żąda zmniejszenia kwoty na syna z pierwszego małżeństwa z 15 do 5 tys. zł - WIĘCEJ TUTAJ.

We wtorek była żona piłkarza (para rozwiodła się w 2009 r.) zaatakowała Boruca na łamach "Super Expressu". - Alimenty są w całości przeznaczane na Aleksa, zgodnie z naszymi ustaleniami. Artur zastrzegł, że Alex ma żyć na wysokim poziomie. Przykro mi, że swoim pierworodnym synem się nie interesuje - skomentowała sprawę Modrzewska.

Na odpowiedź Boruc nie kazał czekać zbyt długo. Bramkarz na swoim koncie na Instagramie zamieścił fragment wniosku o podwyższenie alimentów do 20 tys. złożony wcześniej przez byłą małżonkę.

ZOBACZ: Nowy tatuaż Artura Boruca. "Dziara" przeraziła internautów >>

Z dokumentu wynika, że koszty utrzymania 12-latka są ogromne. Dla przykładu - 2500 zł pochłania czesne w prywatnej szkole, 2000 zł - dojazd do szkoły, 2500 zł - mieszkanie, 2000 - wyżywienie, 1500 - odzież, a inne wydatki to... kwota 900 zł. Chodzi o koszty miesięczne!

- Dla mnie zawsze liczyło się dobro moich dzieci, więc nie biegam do tabloidów z pretensjami. Miarka się trochę przebrała... Tutaj macie mały fragment wniosku o podwyższenie alimentów do 20 tys na 11 letnie dziecko. Musicie zagłębić się w szczegóły, żeby zobaczyć i zrozumieć, z czym mam do czynienia od 11 lat... - napisał Boruc w komentarzu.

65-krotny reprezentant Polski podkreślił, że siedem lat temu sąd nakazał Modrzewskiej zwrot nadpłaconych alimentów, które "Arczi" przez trzy lata płacił na kobietę. - 150 tys nie zobaczyłem do dziś... - zdradził na portalu społecznościowym.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Dzień dobry... Dla mnie zawsze liczyło się dobro moich dzieci wiec nie biegam do tabloidów z pretensjami. Miarka się troche przebrała... Po pierwsze nie zostawiłem żony w ciąży, już rok przed ciąża bylismy już w separacji. To tak na marginesie. Reszta to detale, które maja małe znaczenie i możecie sobie dopisać... Tutaj macie mały fragment wniosku o podwyższenie alimentów do 20 tys na 11 letnie dziecko. Musicie zagłębić się w szczegóły żeby zobaczyć i zrozumieć z czym mam do czynienia od 11 lat... Jedyny okres kiedy nie płaciłem alimentów to wtedy kiedy nie miałem informacji, które konto nie było połączone z afera wyłudzeń od niepełnosprawnych a Modrzewska siedziała w więzieniu. Mało tego... Ciekawostka!!! Siedem lat temu sad zasadził zwrot nadpłaconych alimentów na Modrzewska (tak płaciłem na NIĄ alimenty przez 3 lata). 150 tys nie zobaczyłem do dziś... Dodam tylko, ze obowiązek utrzymania dzieci leży po obu stronach. Jak Modrzewska może zadać 20 tys skoro jedyny jej dochód to alimenty i ewentualne szemrane biznesy. Pozdrawiam serdecznie i życze miłego dnia!!!!

Post udostępniony przez Artur Boruc (@arturboruc)

 

Niedawno w mediach społecznościowych obecna żona golkipera, Sara Boruc, wyznała, że jej mąż nie ma żadnego kontaktu z Aleksem. "Też nam przykro, od 11 lat walczymy z matką. Nie mamy z nim żadnego kontaktu, niestety. Artur od urodzenia widział go może pięć razy. Wszystko za sprawą mamy chłopca, która zadbała o to, by nie poznał taty ani sióstr..." - wyznała.

ZOBACZ WIDEO: Wielki projekt Lewandowskiego. "Chciałbym, żeby pierwszy taki obiekt ruszył za dwa - trzy lata"

na Facebooku.

Komentarze (38):

    Pokaż więcej komentarzy (35)
    PRZEJDŹ NA WP.PL