Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Artur Szpilka i Kamila WybrańczykInstagram / kamiszkolandia / Na zdjęciu: Artur Szpilka i Kamila Wybrańczyk

Boks. Chisora - Szpilka. Kamila Wybrańczyk miała scysję z ochroniarzem. "Moment i by wyłapał"

Igor Kubiak
Igor Kubiak
Po nokaucie Artura Szpilki wyraźnie zmartwiona o swojego partnera była Kamila Wybrańczyk, którą od ringu nieskutecznie odciągał ochroniarz. "Jeszcze moment i by wyłapał" - napisała w mediach społecznościowych.

W drugiej rundzie Dereck Chisora brutalnie znokautował Artura Szpilkę. Po soczystym prawym sierpowym zamroczony polski pięściarz przyjął na głowę jeszcze kilka uderzeń i padł nieprzytomny na deski. Zaniepokojona jego stanem zdrowia była partnerka Kamila Wybrańczyk, która stała blisko ringu.

Ochroniarz starał się jednak odciągnąć kobietę od Szpilki. Kilka razy pociągnął ją za rękę, co wyraźnie nie spodobało się Wybrańczyk. Jeden z kibiców w mediach społecznościowych spytał ją o całe zdarzenie.

Screen z Instastory Kamili WybrańczykScreen z Instastory Kamili Wybrańczyk
"No tak ochroniarz jeszcze moment i by wyłapał Nie nawidze jak ktoś mnie szarpie za rękę Po burzy zawsze wychodzi słońce" (pisownia oryginalna) - taką odpowiedź Wybrańczyk zamieściła na Instastory.

Czytaj teżBoks. Hencel: Koniec marzeń Artura Szpilki. Polak przegrał walkę o być albo nie być (komentarz)

W sobotni wieczór na gali w Londynie Szpilka przegrał swoją czwartą walkę w karierze. Po brutalnym nokaucie lekarze podali mu maskę z tlenem. Po tym jak wstał miał jeszcze problemy z opuszczeniem ringu. Na szczęście, pięściarz z Wieliczki doszedł do siebie i w szatni gratulował zwycięstwa 35-letniemu rywalowi.

Czytaj teżBoks. Chisora - Szpilka. Są informacje na temat zdrowia polskiego pięściarza

ZOBACZ WIDEO: Szpilka - Chisora. Andrzej Wasilewski: Byłem przeciwny tej walce. Powinienem powiedzieć "nie"

na Facebooku.

Komentarze (50):

Wszystkie komentarze (50)

Komentarze (50)

    Wszystkie komentarze (50)
    PRZEJDŹ NA WP.PL