Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Na pierwszym planie zdjęcia: Akop Szostak Materiały prasowe / FEN / Na pierwszym planie zdjęcia: Akop Szostak

Akop Szostak nie planuje żadnej walki w KSW. Wystąpi w "Tańcu z Gwiazdami"

Igor Kubiak
Igor Kubiak
Po dwóch walkach w KSW na razie od pojedynków w klatce odpocznie Akop Szostak. Zawodnik MMA najbliższy czas spędzi na... treningach tańca.

W maju Akop Szostak już w 36. sekundzie pierwszej rundy przegrał przez techniczny nokaut z Erko Junem na gali KSW 49. Była to dla niego druga walka w tej organizacji i, przynajmniej na razie, ostatnia - tak 31-latek zakomunikował w mediach społecznościowych.

Akop Szostak w jednym z komentarzy na swoim profilu na Facebooku odpisał kibicowi, że "nie planuje żadnej" walki w KSW. Jednocześnie ujawnił, że we wrześniu wystartuje w nowej edycji popularnego programu "Taniec z Gwiazdami".

https://www.facebook.com/AkopSzostakPersonalTrainer/photos/a.627570177265023/2464306773591345/">

"No dobra, to nie są plotki od września będę w #tanieczgwiazdami pamiętacie jak wczoraj pisałem ze życie trzeba brać jakim jest oraz wycisnąć z niego co się tylko da tak więc planuje tak zrobić, bo drugiego życia nie będzie, a ja chce żyć tak, by na starość powiedzieć „było mega”. Mam nadzieje, że będziecie mi kibicować. Możecie się nawet śmiać bo to będzie zabawne" (pisownia oryginalna) - napisał na Facebooku Szostak.

Czytaj teżMMA. "Albo walka o pas, albo jakiś super fight". Derlacz o powrocie Chalidowa

Bilans Szostaka w MMA to 3 zwycięstwa, 3 porażki. Jedna jego walka została uznana za "nieodbyta" - w swoim pierwszym pojedynku dla KSW znany trener personalny włożył palec w oko Jamiemu Sloane i sędzia musiał przerwać pojedynek.

Czytaj teżMMA. Na liczniku blisko 160 km/h. Wiadomo, gdzie Mamed Chalidow stracił prawo jazdy

Szostak to kolejny przedstawiciel sportów walki, który wystąpi w popularnym tanecznym programie. Wcześniej na parkiecie sprawdzili się Mariusz PudzianowskiPaweł "Popek" Mikołajuw, Przemysław Saleta, Izu UgonohAndrzej Gołota czy Krzysztof Włodarczyk.

ZOBACZ WIDEO: Szpilka - Chisora. Andrzej Wasilewski: Byłem przeciwny tej walce. Powinienem powiedzieć "nie"

Czy chciał(a)byś zobaczyć Akopa Szostaka w kolejnej walce w KSW?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL