Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Tomasz AdamekWP SportoweFakty / Tomasz Kudala / Na zdjęciu: Tomasz Adamek

Luksusowe auto Tomasza Adamka zniszczone. Wielki pech polskiego pięściarza

Igor Kubiak
Igor Kubiak
Długo swoim Mercedesem 550S nie cieszył się Tomasz Adamek. Luksusowy samochód polskiego pięściarza został doszczętnie zalany.

Do nieprzyjemnego zdarzenia doszło w poniedziałek w New Jersey. Tomasz Adamek pojechał autem po żonę do pracy, a podczas powrotu doszło do pechowego zalania. - Fala wody zalała nam samochód. Byliśmy przemoknięci do suchej nitki, ale na szczęście nic nam się nie stało. Samochód nie nadaje się do użytku, wszystko jest w nim zalane - ujawnił Adamek w rozmowie z "Super Expressem".

Kapryśna pogoda zniszczyła Mercedesa 550S, który kosztuje około 380 tys. zł. Ma silnik twin-turbo V8 o mocy 455 KM. Auto do dzisiaj uważane jest za jedno z najlepszych w tej klasie. 

Adamek długo nie nacieszył się swoim autem. To prezent od żony, która kupiła go w marcu tego roku. Luksusowy samochód miał przekonać męża do ostatecznego zakończenia pięściarskiej kariery (więcej TUTAJ).

ZOBACZ WIDEO: Sosnowski skomentował porażkę Szpilki. "Nokaut wyglądał dramatycznie. Trzeba pomyśleć co dalej z jego karierą"

- Dorota kupiła mi go, żebym nie myślał o powrocie do ringu, więc skoro go już nie mam, to znów mogę zacząć myśleć o boksie - zażartował Adamek po zalaniu auta.

W tym roku 42-latek zamierza stoczyć pożegnalną walkę. Byłby to dla niego 60. pojedynek na zawodowym ringu.

Czytaj teżBoks. Chisora - Szpilka. Kamila Wybrańczyk miała scysję z ochroniarzem. "Moment i by wyłapał"

na Facebooku.

Komentarze (10):

Wszystkie komentarze (10)

Komentarze (10)

PRZEJDŹ NA WP.PL