Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Robert i Anna LewandowscyNewspix / Aleksander Majdański / Na zdjęciu: Robert i Anna Lewandowscy

"Babski wyjazd, czyli ja i Klara". Anna Lewandowska wypoczywa z córką na Majorce

Piotr Bobakowski
Piotr Bobakowski
Anna Lewandowska poleca piękną Majorkę na miejsce wakacyjnego wypoczynku. Blogerka zamieściła w mediach społecznościowych zdjęcie ze spaceru z Klarą.

Żona Roberta Lewandowskiego, Anna, razem z córeczką pary - Klarą - obecnie przebywa na Majorce. "Cały czas razem. I to same. Podróże kocham" - napisała blogerka promująca zdrowy tryb życia na Instagramie, gdzie zamieściła zdjęcie ze spaceru z 2-letnią dziewczynką.


Na największej wyspie archipelagu Balearów trenerka fitness wypoczywa tylko z Klarą. Lewandowski rozpoczął już bowiem przygotowania do nowego sezonu z Bayernem Monachium.

ZOBACZ: Anna Lewandowska dumna z córki. Klara coraz lepiej pływa >>

"Co robi mama, kiedy dziecko smacznie śpi? Zobaczcie. To jest piękna Majorka, którą polecam. A że mamy babski wyjazd to łapiemy ostatnie chwile... To znaczy mama łapie, czyli ja" - mówi małżonka "Lewego" na nagraniu zamieszczonym na InstaStories.

1.

instagram.com/stories/annalewandowskahpbainstagram.com/stories/annalewandowskahpba
2.
instagram.com/stories/annalewandowskahpbainstagram.com/stories/annalewandowskahpba
ZOBACZ: "Córeczka tatusia". Klara odwiedziła Roberta Lewandowskiego na treningu >>

Lewandowska poleciała na Majorkę nie tylko wypoczywać. Kilka dni temu trenerka, razem ze swoim zespołem, wzięła udział w sesji zdjęciowej do najnowszego projektu. "Niech mnie ktoś uszczypnie... To się naprawdę dzieje!? Sesja na Majorce wieńczy dwa lata ciężkiej pracy z moim niezawodnym Teamem. Na premierę wybrałam JESIEŃ" - czytamy na instagramowym koncie byłej mistrzyni karate.

ZOBACZ WIDEO: Robert Lewandowski z planem na kolejne lata. "Chcę szkolić zawodników do gry w wielkich klubach" [cała rozmowa]

na Facebooku.

Komentarze (10):

Wszystkie komentarze (10)

Komentarze (10)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL