Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Marcin NajmanWP SportoweFakty / Na zdjęciu: Marcin Najman

Fame MMA 5. Szalony pomysł Marcina Najmana. Chce stoczyć dwie walki na jednej gali

Maciej Szumowski
Maciej Szumowski
Marcin Najman (1-3), pomimo wstydliwych porażek w ostatnim czasie, jest wyjątkowo pewny swoich umiejętności. "El Testosteron" sądzi, że podczas Fame MMA 5 stoczyłby i wygrał dwie walki.

Pięściarz z Częstochowy wyjdzie do klatki 26 października w trójmiejskiej Ergo Arenie. W freak fighcie zmierzy się z gwiazdą Internetu, Piotrem Witczakiem. "Bonus BGC" kilka lat temu uważał się za wielką gwiazdę MMA i rapu z Norwegii, tymczasem okazał się być człowiekiem z bujną wyobraźnią.

MMA. Mocna karta walk UFC w Vancouver z Marcinem Tyburą

Marcin Najman, którego ostatnie pojedynki nie zachwycały, a wręcz wprowadzały w zażenowanie, jest wyjątkowo pewny swojego zwycięstwa. Jego zdaniem "Łazarski Gladiator" nie powinien wychodzić do klatki.

- Bonus, odejdź jakieś 20 metrów, rozpędź się i pie****nij głową w ścianę. Wtedy może oprzytomniejesz. Ty mnie do tej walki wyzwałeś. Cały czas uważam, że to był twój błąd. Otrzeźwienie może przyniesie pożądany efekt. Jeżeli tego nie zrobisz, to i tak spotka cię to w klatce, bo tam zderzysz się ze ścianą - ogłosił w programie "Fame MMA Cage".

ZOBACZ WIDEO: "Klatka po klatce" #35 (highlights): brutalny i efektowny nokaut łokciem

Ponadto, były rywal Mariusza Pudzianowskiego dodał, że podczas Fame MMA 5 chciałby wyjść do klatki dwukrotnie. Jako konkurenta obrał Pawła Trybałę, z którym zmierzył się już w czerwcu. Wtedy, na zasadach MMA, został znokautowany w mniej niż minutę.

Boks. Mariusz Wach wraca na ring. Gruzin jego rywalem

- Apeluję, żeby na tej samej gali zakontraktować mi dwie walki. Czyli walkę w MMA z Bonusem i w boksie z "trypałą". Uważam, że te dwa pojedynki po sobie byłyby dobrym rozwiązaniem. Pierwsze starcie nie powinno wyjść za trzydziestą sekundę, więc byłaby to dobra rozgrzewka do walki właściwej - oznajmił.

Plany Najmana wydają się być jednak nierealne. "Trybson" ma już inne. Chce zająć się sportową karierą i 12 października na FEN 26 zmierzy się z Jarosławem Lechem.

Czy Marcin Najman wygra chociaż jedną walkę na Fame MMA 5?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (6):

Wszystkie komentarze (6)

Komentarze (6)

PRZEJDŹ NA WP.PL