Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Marcin NajmanWP SportoweFakty / Anna Klepaczko / Na zdjęciu: Marcin Najman

Fame MMA 5. Oficjalna zapowiedź gali. Karta walk się zapełnia (wideo)

Maciej Szumowski
Maciej Szumowski
Organizacja Fame MMA opublikowała pierwszą zapowiedź przed swoją piątą galą, która odbędzie się 26 października w gdańsko-sopockiej Ergo Arenie.

Głównymi gwiazdami Fame MMA 5 będą Szymon Kasprzyk i Marcin Krasucki. "Isamu" i "Rafonix" swoją popularność zdobyli przede wszystkim dzięki mediom społecznościowym. Podobnie jak między innymi Marek Hoffman, Marcin Malczyński czy Piotr Witczak, który zmierzy się z Marcinem Najmanem.

Kibiców zaskoczyła końcówka zapowiedzi. Ogłoszono, że do oktagonu wyjdą Marek "Lord Kruszwil" Kruszel (0-0) i Mateusz "Mini Majk" Krzyżanowski (0-0). Kontrowersje wzbudza fakt, że Krzyżanowski choruje na karłowatość i mierzy zaledwie 130 centymetrów.

Ponadto, w materiale pojawiła się również tajemnicza kobieta. Oznacza to, że należy spodziewać się walki kobiet. 

ZOBACZ WIDEO: "Klatka po klatce" (on tour): KSW 50. Kontrowersyjny wynik walki Chmielewskiego. Trener Polaka mocno rozzłoszczony!

Gala Fame MMA 5 odbędzie się 26 października w trójmiejskiej Ergo Arenie.

Karta walk:

Szymon "Isamu" Kasprzyk (1-0) vs Marcin "Rafonix" Krasucki (1-0)

Pojedynek o pas Fame MMA w wadze średniej
Marek "AdBuster" Hoffman (1-0) vs Marcin Malczyński (0-0)

Marcin "El Testosteron" Najman (1-3) vs Piotr "Bonus BGC" Witczak (0-3)
Mateusz "Mini Majk" Krzyżanowski (0-0) vs Marek "Lord Kruszwil" Kruszel (0-0)

Pojedynek o pas Fame MMA w wadze półśredniej
Dawid Malczyński (2-0) vs Tomasz Olejnik (0-0)

Kamil "Kasti" Stępiński (1-1) vs Krystian "Krycha" Wilczak (2-0)
Kamil "Hassi" Hassan (0-1) vs TBA

Zobacz zapowiedź:

Zobacz także:
-> Boks. 26-letni Mateusz Rzadkosz zakończył karierę
-> MMA. KSW 50. Szybkie i efektowne poddanie Tomasza Narkuna. Zobacz, jak to zrobił (wideo)
-> MMA. KSW 51. Cezary Kęsik kolejnym zawodnikiem w karcie walk

Czy podoba ci się trailer gali Fame MMA 5?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (1):

 • OSKAR_B Zgłoś
  Najman to fenomen socjologiczny. Niechęć ludzi do jego osoby jest ogromna, a z drugiej strony wszyscy czekają na jego walki. Kiedyś ludzie chodzili do cyrku, aby zobaczyć jak niedźwiedź
  Czytaj całość
  jeździ na rowerze, a teraz pasjonują się walką ,,wiecznych przegranych", bo któryś z nich musi wygrać w końcu. Podobno też ma walczyć ,,karzeł", a wcześniej dwie dziewczyny-typowa ,,patologia" spod budki z piwem zmierzyły się i wygrała ,,większa", jakie to proste, bijąc w tył głowy, więc wszystkie chwyty dozwolone. Żal mi ludzi co to oglądają, ale podziwiam kunszt właścicieli tej federacji, bo wysłali na całą Polskę sygnał-,,da się ukręcić bat ze wszystkiego". Chociaż mi Najmana trochę żal, bo nie jest on aż tak kiepski jak go przedstawia ,,opinia publiczna", tylko to człowiek co lubi dobrze zjeść, mało trenować i kiedyś podrywał kobiety na ,,groźne rysunki" na ciele oraz ,,skórzane siedzenia" w samochodzie. Jak wpiszecie sobie w wyszukiwarkę to miał na rozkładzie pannę Strunin, co może się podobać, a teraz pozostaje chyba mu dokonać niemożliwego-czyli dać wygrać Bonusowi. Mało to realne niestety nie jest, bo przykre, że gość, w którego naprawdę wierzył Jerzy Kulej i miał możliwość treningów z Saletą w USA w gymach Dona Kinga, ma szanse przegrać z gościem co nigdy nie trenował, dużo jadł-więcej od niego i raczej znany jest z ,,niczego".

  Komentarze (1)

  PRZEJDŹ NA WP.PL