Najnowsze Wyniki/Kalendarz
MMAAFP / MMA

Fame MMA 5. Walka skandalisty z... karłem. "Lord Kruszwil" zmierzy się z "Mini Majkiem"!

Maciej Szumowski
Maciej Szumowski
W zawodowym MMA nigdy nie doszło jeszcze do takiego starcia. W klatce Fame MMA zmierzą się kontrowersyjny youtuber Marek "Lord Kruszwil" Kruszel (0-0) i chory na karłowatość Mateusz "Mini Majk" Krzyżanowski (0-0).

O kontrowersyjnym pojedynku mówiono już podczas gali Fame MMA 4. Wtedy "Mini Majk" pojawił się w oktagonie i wyzwał do walki "Kruszwila". Współwłaściciel organizacji, Wojciech Gola, zadzwonił do Kruszla, a ten wyraził wstępną zgodę na zestawienie. 

Właściciele zapowiedzieli, że pojedynek zostanie zorganizowany w związku z wielką akcją charytatywną, w której wezmą obaj zawodnicy i samo Fame MMA. 

Zarówno Kruszel, jak i Krzyżanowski, zasłynęli przede wszystkim w sieci. Popularność zdobyli dzięki filmom na YouTubie. "Lord Kruszwil" publikował kontrowersyjne treści związane z tematyką pieniędzy, natomiast "Mini Majka" wyróżnił wzrost. Mierzy zaledwie 130 cm, a to spowodowane jest jego karłowatością.

W walce wieczoru gali Fame MMA 5, która odbędzie się 26 października w gdańsko-sopockiej Ergo Arenie, zmierzą się Szymon "Isamu" Kasprzyk (1-0) i Marcin "Rafonix" Krasucki (1-0). 

Zobacz także:
-> Boks. 26-letni Mateusz Rzadkosz zakończył karierę
-> MMA. KSW 50. Szybkie i efektowne poddanie Tomasza Narkuna. Zobacz, jak to zrobił (wideo)
-> MMA. KSW 51. Cezary Kęsik kolejnym zawodnikiem w karcie walk

ZOBACZ WIDEO: "Klatka po klatce" (on tour): KSW 50. Janikowski wytłumaczył przebieg swojej walki. "Krzyczał, że się poddaje"

Czy powinno dojść do takiej walki?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (0):

Komentarze (0)

PRZEJDŹ NA WP.PL