Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Anna Lewandowska Newspix / Press Focus / Na zdjęciu: Anna Lewandowska

50 najbogatszych Polek według rankingu Wprost. Znamy majątek Anny Lewandowskiej i Agnieszki Radwańskiej

Szymon Łożyński
Szymon Łożyński
Wprost opublikował ranking 50 najbogatszych Polek. W tym gronie znalazło się miejsce m.in. dla Anny Lewandowskiej, Agnieszki Radwańskiej i Ewy Chodakowskiej. Żeby znaleźć się w zestawieniu, majątek musiał wynosić co najmniej 52 mln złotych.

Anna Lewandowska może pochwalić się majątkiem ponad czterokrotnie większym. Według Forbesa wynosi on 231 miliona złotych, co daje żonie najlepszego polskiego piłkarza Roberta Lewandowskiego 23. miejsce w rankingu.

W stosunku do 2018 roku, przychody Anny Lewandowskiej wzrosły o 27 milionów złotych. Nie przełożyło się to jednak na wyższe miejsce rankingu. Przed rokiem łodzianka zajęła 22. pozycję.

Anna Lewandowską jest znaną w całej Polsce trenerką fitness, która promuje zdrowy tryb życia. Produkuje i sprzedaje zdrowe i dietetyczne produkty żywnościowe. Przygotowuje materiały wideo z ćwiczeniami, dzięki którym można dbać o swoją kondycję fizyczną.

ZOBACZ WIDEO: Bundesliga. Robert Lewandowski z golem i pudłem sezonu. Nerwowy mecz Bayernu [ZDJĘCIA ELEVEN SPORTS]

Podobnie na swój dorobek pracuje Ewa Chodakowska, także trenerka fitness. 37-latka z Sanoka może pochwalić się majątkiem o wartości 178 milionów złotych. To 31. pozycja w zestawieniu 50 najbogatszych Polek. W tym elitarnym gronie Ewa Chodakowska zadebiutowała dwa lata temu.

W zestawieniu znalazło się także miejsce dla Agnieszki Radwańskiej. Majątek najlepszej polskiej tenisistki w historii, która zakończyła już profesjonalną karierę, wynosi 99 milionów złotych. To 39. miejsce w gronie 50 najbogatszych Polek. Agnieszka Radwańska bardzo dużo zarobiła za swoje sukcesy sportowe na korcie, ale nie tylko. Zainwestowała również między innymi w nieruchomości. 

Czytaj także: Agnieszka Radwańska w nowej roli. Została ambasadorką finałowego turnieju WTA

Według rankingu "Wprost" najbogatszą Polką jest Dominika Kulczyk, przedsiębiorczyni i inwestorka, córka zmarłego w 2015 roku Jana Kulczyka. Jej majątek wynosi 9 mld złotych. 2. miejsce w tym zestawieniu zajmuje Barbara Komorowska (2 mld złotych), a trzecie Grażyna Kulczyk (1,7 mld).

Czytaj także: sportowcy oburzeni warunkami mieszkaniowymi na lekkoatletycznych MŚ w Dosze

na Facebooku.

Komentarze (1):

Komentarze (1)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL