Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Alessandro Del PieroGetty Images / Na zdjęciu: Alessandro Del Piero

Nowy biznes Alessandro Del Piero. Legenda Juventusu z kolejną restauracją

Mateusz Kozanecki
Mateusz Kozanecki
Alessandro Del Piero pięć lat temu zakończył piłkarską karierę. Mistrz świata z 2006 roku postanowił spełnić swoje wielkie marzenie. Włoch otworzył dwie restauracje - jedną w Los Angeles, drugą w Mediolanie.

N.10 Restaurant - taką nazwę nosi lokal Alessandro Del Piero. Włoski piłkarz pierwszą restaurację otworzył w Los Angeles, a kolejną w Mediolanie.

- Zawsze byłem numerem 10 na boisku, zarówno w drużynie narodowej, jak i Juventusie, który był moim zespołem przez 16 lat. To numer, z którym jestem związany, to część mojego życia. Łatwo było wybrać go jako nazwę mojej restauracji - powiedział w rozmowie z "La Gazetta Dello Sport".

Manchester United zainteresowany Polakiem! -->

Legendarny piłkarz Juventusu Turyn zdradził, że o biznesie gastronomicznym myślał już od dawna. Otwarcie restauracji jest spełnieniem jego marzeń.

- Za każdym razem, gdy wychodziłem na obiad, nigdy nie byłem zadowolony, więc powiedziałem sobie: "zrobię to". To pragnienie, które zawsze w sobie nosiłem - dodał Del Piero.

Gorąco w polskiej szatni -->

Alessandro Del Piero, jak na prawdziwego właściciela restauracji przystało, również sam przygotowuje czasem posiłki - przede wszystkim dla swoich najbliższych. - Co gotuję dla moich przyjaciół? Idę na klasykę: pizza i frytki - zakończył były piłkarz.

Wyświetl ten post na Instagramie.

#n10 #n10restaurant #christmas #Natale #adp10

Post udostępniony przez Alessandro Del Piero (@alessandrodelpiero)

ZOBACZ WIDEO: El. ME 2020. Łotwa - Polska. Kamil Glik: Jestem "zagrzany". Każdy grał pod siebie. Powiedziałem to w szatni

na Facebooku.

Komentarze (0):

Komentarze (0)

PRZEJDŹ NA WP.PL