Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Usain BoltGetty Images / Hannah Peters / Na zdjęciu: Usain Bolt

Usain Bolt zamieszany w bójkę z udziałem gwiazd Love Island. "To było szaleństwo"

Igor Kubiak
Igor Kubiak
To nie była przyjemna noc dla Usaina Bolta. Legendarny sprinter był zamieszany w wielkiej bójce przed jednym z londyńskich barów. W starciu brało udział ok. 30 osób, w tym uczestnicy rozrywkowego programu "Love Island".

Do zdjęć i nagrania, na którym widać Usaina Bolta dotarł brytyjski "The Sun". Bulwarówka informuje, że Jamajczyk został "przyłapany na masowej bójce po zakrapianej nocy w Londynie". 

Najlepszy sprinter w historii w barze pojawił się z pięcioma znajomymi. W tym samym czasie w lokalu imprezowali gwiazdy telewizyjnego programu "Love Island". Bójka przeniosła się na zewnątrz, a uczestniczyło w niej ok. 30 mężczyzn.

Na materiale wideo widać Bolta w czapce, który złapał jednego z mężczyzn za ubranie i odciągnął od tłumu. Według relacji świadków, Jamajczyk działał jako "rozjemca". Bronił też jednego ze swoich kolegów.

ZOBACZ WIDOE Mistrzostwa świata w lekkoatletyce Doha 2019: Piotr Lisek: Zasłużyłem na czwórę z plusem

- 30 osób biło się razem. Usain rzucił się z pięściami w obronie przyjaciela. Wszystko stało się bardzo szybko. Później zaczęły się małe walki jeden na jednego. To było dość przerażające - mówił na łamach "The Sun" jeden ze świadków.

Inna osoba ujawniła, że to Bolt nad wszystkim panował. - To było szaleństwo. Nie mogę uwierzyć, że nikt nie został poważnie ranny. Padło wiele ciosów, ludzie byli rzucani na ziemię, kopani. Wreszcie Bolt przygwoździł prawdopodobnego winowajcę do samochodu. Był oazą spokoju. Szybko wsadził swoich kumpli do samochodu, a później ok. 3 nad ranem odjechał taksówką - wyjaśnił kolejny świadek.

Screen z nagrania z bójki (za "The Sun"):

Do starcia zostali wezwani także policjanci. - Oficerowie dostali zgłoszenie o godz. 3:10 w piątek. Na miejscu nie było żadnego poszkodowanego ani podejrzanego - przyznał rzecznik policji. 

Bolt zakończył karierę w 2017 roku. Na samych igrzyskach olimpijskich zdobył 8 złotych medali.

na Facebooku.

Komentarze (1):

Komentarze (1)

PRZEJDŹ NA WP.PL