Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Robert Lewandowski i Wojciech Szczęsny śpiewają utwór Ich Troje pt YouTube / Łączy nas piłka / Robert Lewandowski i Wojciech Szczęsny śpiewają utwór Ich Troje pt.

Eliminacje Euro 2020. Rozśpiewany Robert Lewandowski. Ich Troje i Dżem w repertuarze kapitana (wideo)

Igor Kubiak
Igor Kubiak
Na zgrupowaniu piłkarskiej reprezentacji Polski swój talent muzyczny zaprezentował Robert Lewandowski. Nasz kapitan śpiewał w hotelowym korytarzu piosenki zespołów Ich Troje i Dżem.

Robert Lewandowski udowodnił, że jest dobrze zaznajomiony z polską muzyką. Kamery "Łączy nas piłka" nagrały rozśpiewanego napastnika reprezentacji Polski. 31-latek na korytarzu jednego z warszawskich hoteli udanie śpiewał utwory Ich Troje pt. "Babski świat" oraz Dżemu pt. "Wehikuł czasu".

Przy pierwszej piosence "Lewego" przez krótką chwilę wspierał bramkarz Wojciech Szczęsny. Śpiewającego Lewandowskiego zobaczysz od 2:10 filmu:

W filmie "TO JEST NASZA ŚWIĄTYNIA!" przedstawione są kulisy awansu reprezentacji na Euro 2020. Polacy w meczu w Warszawie pokonali na Stadionie Narodowym Macedonię Północną 2:0 i zapewnili sobie udział w przyszłorocznych mistrzostwach Europy na dwie kolejki przed końcem fazy eliminacyjnej.

W powyższym filmie można zobaczyć też nagrania z szatni Polaków - zarówno w przerwie, gdy piłkarzy motywował Jerzy Brzęczek, jak i po spotkaniu. Zawodnikom gratulował m.in. kontuzjowany Jakub Błaszczykowski, którego strój wyraźnie spodobał się Łukaszowi Skorupskiemu. Przy szatni pojawił się też trener Michał Probierz, który rozmawiał ze swoimi byłymi zawodnikami - Krzysztofem Piątkiem i Thiago Cionkiem.

Przypominamy, że przy awansie na Euro 2016 reprezentacji Polski towarzyszył głównie utwór Akcentu pt. "Przez twe oczy zielone", który wypromował Kamil Grosicki.

Czytaj teżEliminacje Euro 2020. Szaleństwo w reprezentacji po awansie. "Niesamowita noc", "jedziemy"

Czytaj teżEliminacje Euro 2020. Kuriozalna sytuacja w meczu Szkocja - San Marino (wideo)

ZOBACZ WIDEO: Eliminacje Euro 2020: Polska - Macedonia Północna. Reca szczęśliwy po awansie. "Dla mnie to jedna z najpiękniejszych chwil w życiu"

Który piłkarz lepiej śpiewa?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (3):

Komentarze (3)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL