Najnowsze Wyniki/Kalendarz
YouTube / Oleg Mongol

"Rosyjski Popeye" poległ w debiucie w MMA. Kirył Tereszyn przegrał z blogerem

Igor Kubiak
Igor Kubiak
Monstrualne bicepsy nie pomogły Kiryłowi Tereszynowi w debiutanckiej walce MMA. Rosjanin, znany z wstrzykiwania sobie syntholu, przegrał po trzech minutach z blogerem Olegiem Mongolem. Zobacz całą walkę.

23-letni Kirył Tereszyn zaistniał w internecie za sprawą olbrzymich 60-centymetrowych bicepsów. Rosyjski celebryta wielkich mięśni nie wyrobił sobie jednak na siłowni, a za sprawą niebezpiecznych zastrzyków z syntholu.

Tereszyn w debiucie w MMA stanął naprzeciwko starszego o 20 lat blogera Olega Mongola. Początkowo "rosyjski Popeye" radził sobie całkiem nieźle - uderzał rywala i był bliski jego obalenia. Po trzech minutach sam jednak padł na plecy i przegrał przez duszenie. 

Cała walka:

Wcześniej Tereszyn próbował swoich sił w mistrzostwach w... policzkowaniu, ale już po pierwszym uderzeniu padł zamroczony i nie mógł kontynuować rywalizacji.

Tereszyn przez wstrzykiwanie syntholu ma spore problemy ze zdrowiem. To olej, który zapewnia błyskawiczny przyrost masy mięśniowej. Nie stymuluje ich jednak do pracy, a powoduje powstanie stanu zapalnego. Stosowanie syntholu jest zakazane przez Międzynarodową Federację Kulturystyki i Fitnessu i może doprowadzić do kalectwa, amputacji, a nawet śmierci.

Tereszyn zapewnił, że niedawno zrezygnował z wstrzykiwania sobie tej niebezpiecznej substancji ze względu na zły stan ramion. Teraz zbiera fundusze na operację w Wielkiej Brytanii, która pozwoli mu usunąć synthol z mięśni.

Czytaj teżBoks. Tyson Fury bawił się w Las Vegas. Jego kompanem był Floyd Mayweather Jr

ZobaczKulturystyka. Co za mięśnie! Polacy zdobyli medale w Wielkiej Brytanii i Holandii

na Facebooku.

Komentarze (3):

Komentarze (3)

PRZEJDŹ NA WP.PL