Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Marcin MalczyńskiYouTube / Fame MMA / Na zdjęciu: Marcin Malczyński

Fame MMA 5. Marcin Malczyński - Marek "AdBuster" Hoffman. Drugi z braci mistrzem organizacji!

Maciej Szumowski
Maciej Szumowski
Marcin Malczyński (1-0) w świetnym stylu zadebiutował w MMA. W walce o pas wagi średniej Fame MMA pokonał przez decyzję Marka "AdBustera" Hoffmana (1-1).

Faworytem potyczki wydawał się być debiutant. Do pojedynku w Gdańsku Marcin Malczyński zrzucił zbędne kilogramy i w mediach społecznościowych chwalił się nie tylko sportową budową ciała, ale też wysokimi umiejętnościami w stójce.

Marek Hoffman natomiast pojawił się już w oktagonie Fame MMA. W pierwszej walce nie miał żadnych problemów przeciwko striptizerowi, Dawidowi Ozdobie.

Pojedynek był taki, na jaki się zapowiadał - bardzo sportowy. Minimalną przewagę w pierwszej rundzie zdobył Hofmann, który wcale nie uchodził za faworyta konfrontacji. Bukmacherzy wskazywali, że pojedynek zwyciężyć powinien Malczyński. 

ZOBACZ WIDEO: FAME MMA 5: gale ustawione?! Właściciel odpiera zarzuty kibiców


W drugiej rundzie brat Dawida zyskał przewagę. Imponował umiejętnościami przede wszystkim w stójce. Jego kickboxing stał na bardzo wysokim poziomie. Po sześciu minutach można było punktować remis. 

Ostatnia odsłona wyłoniła zwycięzcę. Przeważał Malczyński. Werdykt musieli potwierdzić sędziowie. Ci byli jednogłośni i wskazali na Marcina Malczyńskiego.

Stawką starcia był wakujący pas mistrzowski Fame MMA w kategorii średniej. Trofeum trafiło ostatecznie do drugiego z braci Malczyńskich. Dawid jest już czempionem wagi półśredniej. 

W walce wieczoru Fame MMA 5, w starciu "wielkich przegranych" polskiego MMA, skonfrontują się Piotr "Bonus BGC" Witczak i Marcin "El Testosteron" Najman.

Zobacz także:
-> FAME MMA na żywo w internecie. Gdzie i o której oglądać galę?
-> FAME MMA 5: gale ustawione?! Właściciel odpiera zarzuty kibiców
-> Boks. Tego nikt się nie spodziewał! Mairis Briedis musi walczyć z Krzysztofem Głowackim

Czy zgadzasz się z werdyktem?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL