Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Kamila WybrańczykYouTube / Na zdjęciu: Kamila Wybrańczyk

Dziewczyna Artura Szpilki nie wyklucza walki w Fame MMA. Postawiła jednak warunek

Robert Czykiel
Robert Czykiel
Kamila Wybrańczyk od dłuższego czasu trenuje sporty walki. Jeden z fanów zasugerował, że niebawem zawalczy w Fame MMA. Narzeczona Artura Szpilki byłaby gotowa się na to zgodzić.

Fame MMA cały czas szuka nowych gwiazd, które mogłyby zasilić federację. Możliwe, że niebawem do tej organizacji dołączy Kamila Wybrańczyk. Dziewczyna Artura Szpilki od dłuższego czasu trenuje sporty walki.

Fame MMA. Duże zyski organizacji. Dzięki walkom celebrytów zyskała pół miliona złotych >>

Kilka dni temu w sieci pojawił się film z jej treningu bokserskiego, który odbyła ze swoim życiowym partnerem. "Misiuńcia naprawdę mocno bije" - skomentował polski pięściarz.

Jedna z internautek zasugerowała, że narzeczona "Szpili" pewnie chce się dostać do Fame MMA. Wybrańczyk przyznała, że jest taka opcja, ale postawiła warunek.

"Jak zapłacą i będę mogła wesprzeć jakiś cel i komuś pomóc, to tak... zostanę małpą" - skomentowała Kamila (pisownia oryginalna).

Fame MMA 5. Marcin Najman wyśmiał kolejnego rywala. "Pewnie nadal rozrywa koszulkę" >>

Wybrańczyk nie tylko trenuje boks, ale także brazylijskie ju-jitsu. Ma zatem solidne podstawy, by stać się gwiazdą Fame MMA, gdzie w dużej mierze walczą ludzie mający mało wspólnego ze sportami walki.

ZOBACZ WIDEO: "Klatka po klatce" #38 (highlights): piekielny nokaut wysokim kopnięciem

Czy chciałbyś zobaczyć Kamilę Wybrańczyk w Fame MMA?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (0):

Komentarze (0)

PRZEJDŹ NA WP.PL