Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Ring girl podczas gali FAME MMAWP SportoweFakty / Tomasz Kudala / Ring girl podczas gali FAME MMA

Fame MMA UK. Gdzie oglądać galę w Newcastle? (karta walk, transmisja)

Łukasz Witczyk
Łukasz Witczyk
14 grudnia w Newcastle odbędzie się gala Fame MMA UK. Polska federacja po raz pierwszy swoich sił spróbuję za granicą. Fani będą mogli oglądać pojedynki celebrytów za pośrednictwem systemu PPV.

Walką wieczoru gali w Newcastle ma być pojedynek Dawida Malczyńskiego z Adrianem Polańskim. Obaj w przeszłości stoczyli już jedną walkę, która zakończyła się niejednogłośnym zwycięstwem Malczyńskiego. Obaj do sobotniej konfrontacji się nie przygotowywali, a walka została ogłoszona zaledwie kilka dni przed galą. Wszystko przez wycofanie się Stephena "Stevie Beara" Beara.

Sporo emocji powinna dostarczyć także walka Wojciecha Goli, który jest właścicielem federacji. Jego rywalem będzie Joel "JMX" Morris. Będzie to dla niego debiutancka walka w Fame MMA.

Na gali nie zabraknie pojedynku kobiet. W oktagonie zmierza się Ashley Marie i Georgia Harrison. Pierwsza z nich to znana w Anglii youtuberka, którą subskrybuje blisko 600 tysięcy użytkowników. Z kolei Harrison to gwiazda programu Love Island.

ZOBACZ WIDEO: "Klatka po klatce". Kołecki rozczarowany brakiem bonusu po KSW 52. "Nie chodzi o pieniądze. Byłoby to miłe wyróżnienie"

Gala Fame MMA UK odbędzie się 14 grudnia w Newcastle. Transmisja dostępna będzie za pośrednictwem systemu pay-per-view dostępnym na platformie famemma.tv. Dostęp wykupić można już za 19,99 zł. Galę komentować będą Pan Pawłowski i Kaniowski, a jej początek zaplanowano na godzinę 21:00.

Karta walk podczas gali Fame MMA UK:
Dawid Malczyński - Adrian "Polak" Polański
Mike Fox - Andrew Henderson
Joel "JMX" Morris - Wojtek Gola
Sam Gowland - Marty McKenna
Daniel "Dapper Laughs" O'Reilly - Michael "Harvey" Jr
Ashley Marie - Georgia Harrison
Ally Law - Harry "Nightscape" Gallagher
Casey Barker - Callum Markie

Zobacz także:
Fame MMA UK. Dawid Malczyński - Adrian "Polak" Polański walką wieczoru grudniowej gali
Fame MMA UK. Georgia Harrison zamieniła reality show na klatkę. Brytyjka gotowa na debiut w MMA

Czy będziesz oglądał galę Fame MMA UK?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL