Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Mariusz PudzianowskiNewspix / Marek Konrad / Na zdjęciu: Mariusz Pudzianowski

Mariusz Pudzianowski wrzucił zabawną przeróbkę na Turniej Czterech Skoczni. "Czarny koń polskiej ekipy"

Igor Kubiak
Igor Kubiak
Mariusz Pudzianowski znów rozbawił internautów. Polski zawodnik MMA wrzucił przerobione zdjęcie, na którym jest w stroju... skoczka narciarskiego. "Małysz jak coś wołaj, ja już gotowy" - napisał przy fotografii.

Były strongman przygotował niespodziankę dla internautów na rozpoczęcie Turnieju Czterech Skoczni. W sobotę odbyły się kwalifikacje do pierwszego konkursu w Oberstdorfie. Z tej okazji Mariusz Pudzianowski zaprezentował w swoich mediach społecznościowych zabawną przeróbkę.

"Dziś TCS w Oberstdorfie to muszę pomóc chłopakom w wygraniu.No to skaczemy!!!!ja to czarny koń Polskiej ekipy ale cicho. Małysz jak coś wołaj ja już gotowy. Właśnie wchodzę na skocznię ale jak z niej zejdę tz spadnę" - napisał przy najnowszej wrzutce "Pudzian".

Przeróbka wyraźnie rozbawiła internautów. W komentarzach kibice zastanawiają się, jak zawodnik MMA zmieściłby się w ciasnym stroju skoczka narciarskiego. Do tego zwracają uwagę na rozpięty rozporek w kombinezonie.

Pudzianowski jest bardzo aktywny w mediach społecznościowych. Ostatnio wrzuca też sporo przeróbek. Pokazał już siebie m.in. w roli Wiedźmina. Ponadto 42-latek zamieszcza dużo zdjęć z treningów, na których przygotowuje się do kolejnego starcia w MMA. "Pudzian" wystąpi w walce wieczoru na gali KSW 53, która odbędzie się 21 marca 2020 roku w Atlas Arenie w Łodzi (więcej TUTAJ).

Zobacz teżMariusz Pudzianowski wrzucił zabawne zdjęcie. Pyta fanów, co ma zrobić z "kołkiem"

ZOBACZ WIDEO Skoki narciarskie. Apoloniusz Tajner chce nowego skoczka w rodzinie. "Za pięć lat zaczniemy próby"

na Facebooku.

Komentarze (2):

Komentarze (2)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL