Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Anna LewandowskaInstagram / Na zdjęciu: Anna Lewandowska

Anna Lewandowska twarzą polskiej marki. Ogłosiła nawiązanie współpracy z 4F

Robert Czykiel
Robert Czykiel
Firma 4F stale się rozwija, a teraz liczy na pozyskanie jeszcze większej grupy klientów. Pomóc w tym ma Anna Lewandowska, która będzie promować polskiego producenta.

Anna Lewandowska w Polsce jest wielką gwiazdą, a dzięki Robertowi jest także sławna na całym świecie. To sprawia, że jest łakomym kąskiem na rynku reklamowym, gdzie największe firmy są gotowe zapłacić wiele, by żona gwiazdora Bayernu Monachium promowała ich produkty.

Drewniana willa w sercu Warmii. Oto dom Roberta Lewandowskiego >>

31-latka właśnie podpisała nowy kontrakt. Lewandowska została twarzą marki 4F, która przede wszystkim produkuje odzież i sprzęt sportowy. Anna będzie reklamować produkty z kategorii fitness.

"Jestem dumna, że współpracując z globalną marką z polskimi korzeniami, będę miała możliwość łączenia najlepszych technologii z wyjątkowym designem! Kolejnym krokiem naszej współpracy będzie przygotowanie dla Was mojej własnej kolekcji ubrań sportowych. Ale się cieszę" - pisze ekspertka od fitness na Instagramie.

Anna Lewandowska pokazała wyjątkowe zdjęcie męża. "Takiego GO kocham najbardziej" >>

4F coraz śmielej sobie poczyna na rynku sprzętu sportowego. Kibice tę firmę przede wszystkim mogą kojarzyć ze skoków narciarskich, bo ubiera ona naszych zawodników. Ostatnio 4F było także jednym ze sponsorów Turnieju Czterech Skoczni.

ZOBACZ WIDEO: Robert Lewandowski: Przyszedłem z uśmiechem na twarzy, nie myśląc, które miejsce zajmę

na Facebooku.

Komentarze (17):

 • Jan Kozietulski Zgłoś
  Niech się Kołodziejczyk nie waży usuwać panegiryku na cześć redaktora alternatywnego Czykiela i magistry z poobijanym wypełnieniem czaszki w wyniku pełnego sukcesów
  Czytaj całość
  uprawianiakarate. Tzw. "redaktor" Czykiel, a właściwie "Goebbels" lewaty[..] stwierdził: Lewatywo[...]a "w Polsce jest wielką gwiazdą, a dzięki Robertowi jest także sławna na całym świecie." Napisała wielka gwiazda alternatywnego dziennikarstwa, niejaki Czykiel z farmy wpCIKA klakierów lewaty[...]. Życie przerosło kabaret w portaliku wpCIK!
  • Jan Kozietulski Zgłoś
   Niech się Kołodziejczyk nie waży usuwać panegiryku na cześć redaktora alternatywnego Czykiela i magistry z poobijanym wypełnieniem czaszki w wyniku pełnego sukcesów uprawiania
   Czytaj całość
   karate.Tzw. "redaktor" Czykiel, a właściwie "Goebbels" lewaty[..] stwierdził:Lewatywo[...]a "w Polsce jest wielką gwiazdą, a dzięki Robertowi jest także sławna na całym świecie." Napisała wielka gwiazda alternatywnego dziennikarstwa, niejaki Czykiel z farmy wpCIKA klakierów lewaty[...].Życie przerosło kabaret w portaliku wpCIK!
   • olo1 Zgłoś
    Czyli już wiem czego nie kupować
    Wszystkie komentarze (17)

    Komentarze (17)

    ×
     Wszystkie komentarze (17)
     PRZEJDŹ NA WP.PL