Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Ring girl podczas gali FAME MMAWP SportoweFakty / Tomasz Kudala / Ring girl podczas gali FAME MMA

"Zawalczę na Fame MMA 6". Marek "Lord Kruszwil" Kruszel podpisał kontrakt z Wojtkiem Golą

Igor Kubiak
Igor Kubiak
Marek "Lord Kruszwil" Kruszel poinformował, że będzie walczyć na najbliższej gali Fame MMA. Znany youtuber wrzucił do sieci film z podpisania kontraktu z współwłaścicielem federacji.

Marek "Lord Kruszwil" Kruszel po pokonaniu na Fame MMA 5 niższego o 39 cm karła Mateusza "Mini Majka" Krzyżanowskiego zapowiedział, że kończy przygodę z walkami. W czwartek na jego kanale na YouTubie pojawiło się jednak nagranie pt. "Zawalczę na Fame MMA 6".

Na filmiku widać jak polski youtuber i piosenkarz disco polo podpisuje w mieszkaniu Wojciecha Goli, jednego z współwłaścicieli federacji, kontrakt. Nie pojawiła się informacja, z kim miałby walczyć "Lord Kruszwil".

Gala Fame MMA 6 odbędzie się w Częstochowie 28 marca. W starciu wieczoru będzie walczyć pochodzący z tego miasta, były pięściarz, Marcin Najman. Rywalem "El Testosterona" będzie Piotr "Bestia" Piechowiak. Kulturysta wyzwał na pojedynek 40-latka po jego zwycięstwie z "Bonusem BGC" na Fame MMA 5.

Niedawno Gola wrzucił nagranie ze spotkania ze słynnym "irańskim Hulkiem", który wciąż nie zadebiutował w MMA (więcej TUTAJ). Na razie żadne konkrety nie zostały jednak podane do publicznej wiadomości.
Czytaj teżFAME MMA. "Bonus BGC" zamierza zostać sportowcem. Zaskakujące słowa celebryty

ZOBACZ WIDEO "Klatka po klatce". Szymon Kołecki rozwiał wątpliwości po KSW 52. "Nie przypominam sobie, aby tam był jakikolwiek palec"

na Facebooku.

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL