Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Marcin NajmanWP SportoweFakty / Na zdjęciu: Marcin Najman

Fame MMA 6. Marcin Najman wbija szpilę rywalowi. Proponuje Piechowiakowi aplikację hormonu wzrostu do mózgu

Igor Kubiak
Igor Kubiak
Marcin Najman podkręca atmosferę przed galą Fame MMA 6. Były pięściarz ponownie zaczepił w mediach społecznościowych swojego najbliższego rywala - Piotra "Bestię" Piechowiaka.

W walce wieczoru na gali Fame MMA 6 w Częstochowie Marcin Najman będzie się bić z debiutującym w oktagonie kulturystą Piotrem "Bestią" Piechowiakiem. Panowie od początku nie przypadli sobie do gustu.

Piechowiak na kanale na Youtubie "6PAK" opowiadał historię konfliktu z Polskim Związkiem Kulturystyki, Fitness i Trójboju Siłowego. Cały program obejrzał Najman, który zdecydował się na komentarz w mediach społecznościowych.

"Obejrzałem. Wnioski? Piotrek i mi Cię szkoda. Ale 90 proc. problemów z ludźmi, moim zdaniem, sam generujesz. Ty słuchaj, na teledysku aplikowałeś sobie hormon wzrostu do brzucha, a nie lepiej by było zamiast do brzucha to bezpośrednio do mózgu?" - napisał Najman.

Były pięściarz spotkał się oko w oko z "Bestią" po swojej walce na Fame MMA 5 z Piotrem "Bonusem BGC" Witczakiem. Po ostrej ripoście Najmana doszło między nimi do szarpaniny (więcej TUTAJ). Od tego czasu najbliżsi rywale nie szczędzą sobie uprzejmości w mediach społecznościowych (zobacz TUTAJ).

Gala Fame MMA 6 odbędzie 28 marca.

ZOBACZ WIDEO Stacja Tokio. Trudne życie taekwondzisty. Aleksandra Kowalczuk: To było straszne

Czy Najman pokona "Bestię" Piechowiaka?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (1):

Komentarze (1)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL