Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Justyna Kowalczyk Newspix / Martyna Szydlowska / PressFocus / Na zdjęciu: Justyna Kowalczyk

28. Finał WOŚP: Justyna Kowalczyk będzie kwestować na Kasprowym. Zaprasza "z pełnymi portfelami"

Grzegorz Wojnarowski
Grzegorz Wojnarowski
Justyna Kowalczyk w czasie 28. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy będzie kwestować na Kasprowym Wierchu. Mistrzyni olimpijskiej będzie towarzyszył jej partner Kacper Tekieli oraz skialpinista Andrzej Bargiel.

Złota medalistka igrzysk olimpijskich w Vancouver i Soczi zamieściła na Instagramie wspólne zdjęcie z Tekielim oraz logo WOŚP, które opatrzyła podpisem: "Tę przesympatyczną dwójkę wolontariuszy będzie można spotkać z puszkami Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy na Kasprowym Wierchu (na stoku również, jeśli będzie otwarty)".

Kowalczyk dodała, że "podpięła się" pod duet Andrzej Bargiel/Kacper Tekieli, który już wcześniej zbierał pieniądze na Orkiestrę właśnie na Kasprowym. Biegaczka, a obecnie już trenerka, zaprosiła też wszystkich do składania jej odwiedzin. Z pełnymi portfelami oczywiście.

28. Finał WOŚP odbędzie się już w tę niedzielę. W zbieranie pieniędzy, tym razem celem jest zapewnienie najwyższych standardów diagnostycznych i leczniczych w dziecięcej medycynie zabiegowej, zaangażowało się wielu polskich sportowców.

Wylicytować można m.in. lunch z Robertem Lewandowskim, zdjęcie Roberta Kubicy z Grand Prix Włoch 2006 z autografem, wspólny trening z Joanną Jędrzejczyk, kurtkę Adama Małysza i rękawice bokserskie Adama Kownackiego.

Czytaj także:
Grzegorz Krychowiak kontynuuje podróż po Azji. Piłkarz pod wrażeniem skały Sigiriya
Walka" z oponą! Artur Szpilka zaprezentował świetne ćwiczenie (wideo)


ZOBACZ WIDEO Paweł Fajdek: Warto doceniać inne dyscypliny

Czy zamierzasz w tym roku wesprzeć Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL