Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Justyna KowalczykGetty Images / Chung Sung-Jun / Na zdjęciu: Justyna Kowalczyk

Jedno zdanie o przypadłości Polaków rozśmieszyło Justynę Kowalczyk

Szymon Łożyński
Szymon Łożyński
To coraz częściej spotykane w Polsce zjawisko. Zamiast udać się do lekarza, sami diagnozujemy u siebie choroby na podstawie informacji z internetu. Z tej przypadłości zażartowano w internecie, co rozśmieszyło Justynę Kowalczyk.

Na swoim profilu na Twitterze dwukrotna mistrzyni olimpijska opublikowała kartkę z napisem "Pacjenci, którzy już samodzielnie zdiagnozowali swoje objawy w GOOGLE i po prostu chcieliby uzyskać drugą opinię proszeni są o ich sprawdzenie w YAHOO.COM".

Najprawdopodobniej to zdjęcie zostało przygotowane tylko na potrzeby internetu i jest tzw. fejkiem. Żartobliwe zdanie na niej zawarte trafia jednak w punkt. Rzeczywiście Polacy coraz częściej diagnozują sami sobie choroby, na podstawie informacji wyszukanych w przeglądarkach internetowych (np. GOOGLE CZY YAHOO.COM).

W komentarzach do posta Justyny Kowalczyk internauci od razu wskazali rak jako chorobę, o której Polacy najczęściej szukają informacji w sieci. "Modne jest też stwardnienie rozsiane" - odpisała biegaczka narciarska. 

Czytaj także:
Justyna Kowalczyk świętowała swoje 37. urodziny
Justyna Kowalczyk nie wytrzymała, ostra riposta Polki po wpisie hejtera

ZOBACZ WIDEO: Skoki narciarskie. Kubacki goni lidera Pucharu Świata. "Postawiłbym duże pieniądze, że Polak zdobędzie kryształową kulę"

na Facebooku.

Komentarze (3):

Komentarze (3)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL