Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Grzegorz KrychowiakGetty Images / TF-Images / Na zdjęciu: Grzegorz Krychowiak

Grzegorz Krychowiak pokazał zdjęcie z siłowni. "Zaczynamy kolejny tydzień"

Igor Kubiak
Igor Kubiak
Grzegorz Krychowiak wraz z Lokomotiwem Moskwa przygotowuje się do drugiej części sezonu. Piłkarze przebywają w Hiszpanii, ale na wypoczynek nie mogą liczyć. Reprezentant Polski wrzucił do sieci zdjęcie z siłowni.

"Zaczynamy kolejny tydzień" - napisał po polsku i rosyjsku obok fotografii Grzegorz Krychowiak. Widzimy jak reprezentant Polski ze skupioną miną podnosi dwa hantle o łącznej wadze 25 kg.

Piłkarze Lokomotiwu Moskwa z zimowego urlopu wrócili przed tygodniem. Po testach medycznych udali się z klubem do hiszpańskiej Malagi, gdzie rozegrają trzy towarzyskie spotkania. Z rumuńską Steaua Bukareszt zremisowali 3:3, a teraz czekają ich mecze z chorwackim Osijek (23 stycznia) i południowokoreańskim Jeonbuk (26 stycznia).

Później Lokomotiw uda się na zgrupowanie do Kataru, a 14 lutego wróci do Malagi. Rozgrywki ligowe w Rosji zostaną wznowione pod koniec lutego. Na początek Lokomotiw czeka niezwykle trudne zadanie - wyjazdowe starcie z liderem Premier Ligi Zenitem St. Petersburg.

Krychowiak podczas zimowej przerwy nie próżnował. Ożenił się z Celią Jaunat, a podczas miesiąca miodowego odwiedzili kilka azjatyckich państw (zobacz TUTAJ).

Czytaj też: Euro 2020. Grzegorz Krychowiak wspiera Krystiana Bielika. Przesłał mu specjalne życzenia

ZOBACZ WIDEO: Polska akademia na Zielonej Wyspie. Mariusz Kukiełka otworzył szkółkę w Irlandii

na Facebooku.

Komentarze (4):

Wszystkie komentarze (4)

Komentarze (4)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL