Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Reakcja kibica ekwadorskiej Barcelony Twitter / Reakcja kibica ekwadorskiej Barcelony

Kamery przyłapały na meczu niewiernego męża. "Nagranie zniszczyło mój związek"

Igor Kubiak
Igor Kubiak
Ekwadorskie media zidentyfikowały mężczyznę, który w przerwie meczu całował się z kobietą na trybunach. Okazuje się, że kamera przyłapała na gorącym uczynku niewiernego męża.

W przerwie meczu ligi ekwadorskiej pomiędzy Barcelona SC i Delfin SC kamera telewizyjna pokazała w zbliżeniu całującą się parę na trybunach. Gdy mężczyzna zdał sobie sprawę, że wszystko pokazywane jest na telebimach momentalnie przestał obejmować kobietę i zgarbił się ze skruszoną miną.

Przez jego reakcję nagranie stało się hitem internetu. Kibice zastanawiali się, czy mężczyzna został przyłapany na romansie, czy jest po prostu nieśmiały. Media dotarły już do "bohatera" przerwy spotkania, który okazał się być niewiernym mężem.

Mężczyzna w mediach społecznościowych wyjawił, że film "zniszczył jego związek". "Ludzie zawsze szukają zepsucia u innych. Oni już zniszczyli mój związek. Czego jeszcze chcą? Oby to w czymś pomogło, ponieważ oni tylko ranią dziecko Boga" - przytacza jego słowa z mediów społecznościowych hiszpańska "Marca".

Nagranie z przerwy meczu:

Mężczyzna starał się również tłumaczyć ze swojego zachowania. "Na nagraniu nie widać żadnego pocałunku. Nie wiem, dlaczego ludzie mówią, że namiętnie się całowaliśmy, gdy nawet nie dotknąłem jej ust. Oni tylko mnie osądzają, krytykują" - napisał.

"W tej chwili planuję iść na terapię psychologiczną. Nie byłem na to wszystko przygotowany" - dodał kibic Barcelony w innej wiadomości.

ZobaczNiedawno wyznawała mu miłość, dziś nie są już razem. Arturo Vidal rozstał się z seksowną fitnesską
Czytaj teżSerie A. Piękny gest Lorenzo Insigne. Przeprosił 9-latka, który płakał na meczu Napoli

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: wspaniały gest fair play! Miał pustą bramkę, ale wybił piłkę w aut

na Facebooku.

Komentarze (5):

Wszystkie komentarze (5)

Komentarze (5)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL